All for Joomla All for Webmasters

Uwaga!

Od dnia 28.08.2018 r. strona nie będzie aktualizowana.
Zapraszamy na stronę Szkoły Podstawowej nr 41 im. Jana Matejki:

www.sp41.czest.pl

all4web

Osiągnięcia naukowe i artystyczne:

  • Barbara Synowiecka laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii.
  • Karolina Gębuś laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii.
  • Julia Makuch laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii.
  • Justyna Tutaj laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego.
  • Aleksandra Tomaszewska laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii.
  • Agnieszka Jezierska finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego.
  • Aleksandra Tomaszewska finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii.

 

  • Karolina Makuch laureatka konkursu "Tablet w gimnazjum i szkole podstawowej" pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy
  • Małgorzata Skibińska laureatka konkursu ogłoszonego w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej „Zachowaj trzeźwy umysł 2011”
  • I miejsce Karolina Gębuś w IV Regionalnym Konkursie Komputerowym pt. "Najładniejsza Kartka Wielkanocna"
  • I miejsce Michał Tokarski w Powiatowym Konkursie Krasomówczym „Moje hobby”
  • I miejsce Magdalena Knapczyk w Powiatowym Konkursie o Józefie Piłsudskim w kategorii plastycznej
  • I miejsce Patrycja Nowak w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Bezpieczna droga do szkoły”
  • I miejsce Piotr Kołodziejczyk w IV Powiatowym Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej „Europejskie ABC”
  • I miejsce Olga Potyralskw ogólnopolskim konkursie literackim na sztukę teatralną „Ja, Ty , My”
  • I miejsce Magdalena Knapczyk w Powiatowym Konkursie Graficznym "Jestem i zawsze byłem tylko żołnierzem"
  • I miejsce dla Gimnazjum nr 12 w IV Powiatowym Turnieju Tańca Nowoczesnego
  • III Krystian Rachwał miejsce w IV Powiatowym Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej „Europejskie ABC”
  • II miejsce Michał Tokarski w V Powiatowym Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej w kategorii poezja
  • II miejsce Piotr Kołodziejczyk Powiatowym Konkursie Gimnazjalnym „Matematyka w praktyce – Częstochowa 2012”
  • II miejsce Joanna Nabiałek w Powiatowym konkursie inforamatycznym "Moja szkoła - Moja klasa"
  • II miejsce Martyna Kos Powiatowy Konkurs Wiedzy o AIDS pt. „Żyję bez ryzyka”
  • II miejsce Błażej Radecki w II Powiatowym Konkursie Pieśni Religijnej i Maryjnej „Cecyliada”
  • II miejsce Michał Tokarski w Powiatowym Konkursie Recytatorskim poświęconym poezji Czesława Miłosza „Poetyckie Krajobrazy”
  • II miejsce klasa 1a w Grze Miejskiej – Pomocna Dłoń 2011
  • II miejsce Monika Cudak i Aleksandra Ludwin w I Konkursie Kulinarnym "Zdrowie na talerzu"
  • III miejsce Krystian Majewski w IV Regionalnym Konkursie Komputerowym pt. "Najładniejsza Kartka Wielkanocna"
  • III miejsce Joanna Nabiałek w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Bezpieczna droga do szkoły”
  • III miejsce Adrianna Blachnicka w I Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Piękno poezji renesansowej”
  • III miejsce Agata Kublicka w konkursie na wywiad prasowy "Częstochowianie - ciekaweosobowości, interesujące historie"
  • Wyróżnienie Marcel Raksimowicz w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny 2012"
  • Wyróżnienie Magdalena Knapczyk w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny 2012"
  • Wyróżnienie Julia Biszczak w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny 2012" 
  • Wyróżnienie Robert Mermer w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny 2012"
  • Wyróżnienie Anna Jeziorska w konkursie "Tablet w gimnazjum i szkole podstawowej" pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy
  • Wyróżnienie Klaudyna Czajkowska w II Powiatowym Konkursie Pieśni Religijnej i Maryjnej „Cecyliada”
  • Wyróżnienie Agnieszka Mermer w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Bezpieczna droga do szkoły”
  • Wyróżnienie Piotr Kołodziejczyk w powiatowym konkursie ,,Najładniejsza Kartka Walentynkowa"
  • Wyróżnienie Julia Ratka i Wiktoria Kielan w I Powiatowym Konkursie Pierwszej Pomocy Przedmedycznej
  • Wyróżnienie Agata Kublicka w ogólnopolskim konkursie "Kresowe portrety"
  • Wyróżnienie Michał Złotorowicz w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Społeczeństwie "Konstytucja Rzeczpospolitej Polskiej. 15-lecie uchwalenia ustawy zasadniczej"
  • Wyróżnienie dla Gimnazjum nr 12 w Powiatowym Turnieju Tańca Chearleader’s w Złotym Potoku

Osiągnięcia sportowe:

  • IV miejsce dziewcząt  w piłce ręcznej w Finale VIII Gimnazjady w Sportach Halowych pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Śląskiego- Adama Matusiewicza w Katowicach
  • I miejsce Gimnazjum nr 12 Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego – Sztafetowe Biegi Przełajowe – chłopcy
  • I miejsce dziewcząt w piłce ręcznej - Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego
  • I miejsce dziewcząt w piłce ręcznej - Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Zawody Rejonowe
  • I miejsce indywidualnie Enilia Grajcar w I i II rundzie "Jurajskiej Ligi Rowerowej"
  • I miejsce dziewcząt w piłce ręcznej w Wojewódzkiej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej
  • I miejsce dla Piotra Marcinkowskiego w Wojewódzkiej Gimnazjadzie Młodzieży  Szkolnej w biegu na 1000m
  • I miejsce dla Jakuba Sterczewskiego w Wojewódzkiej Gimnazjadzie Młodzieży  Szkolnej w skoku w dal
  • I miejsce dla Justyny Suchańskiej w Wojewódzkiej Gimnazjadzie Młodzieży  Szkolnej w  biegu na 100m
  • I miejsce chłopców w Gimnazjalnym Turnieju Piłki Nożnej w Złotym Potoku
  • II miejsce dla Tomasza Golińskiego w Wojewódzkiej Gimnazjadzie Młodzieży  Szkolnej w biegu na 100m
  • II miejsce dla Ady Jońskiej w Wojewódzkiej Gimnazjadzie Młodzieży  Szkolnej w pchnięciu kuli
  • II miejsce dla Kingi Rubik w Wojewódzkiej Gimnazjadzie Młodzieży  Szkolnej w  biegu na 100m
  • II miejsce drużynowo w Wojewódzkiej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w sztafecie 4x100m dziewcząt
  • II miejsce chłopców i dziewcząt w Wojewódzkiej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Zawodach Rejonowych
  • III miejsce Katarzyny Stachery (3d) w szachach Gimnazjady Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego
  • III miejsce chłopców w piłce koszykowej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego
  • III miejsce indywidualnie Adam Randek w II rundzie "Jurajskiej Ligi Rowerowej"
  • III miejsce drużynowo w Wojewódzkiej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w sztafecie 4x100m chłopców
  • III miejsce dziewcząt w dwuboju nowoczesnym w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego
  • III miejsce Gimnazjum nr 12 w Częstochowie, współzawodnictwo sportowe szkół dziewczęta
  • IV miejsce w IX Turnieju Piłki Siatkowej chłopców w TZN-ie
  • V miejsce drużynowo chłopców w tenisie stołowym Gimnazjady Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego
  • V miejsce drużynowo chłopców w siatkówce Gimnazjady Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego
  • V miejsce drużynowo dziewcząt w piłce koszykowej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego
  • V miejsce drużynowo w "Jurajskiej Lidze Rowerowej" dziewcząt i chłopców
  • V miejsce Gimnazjum nr 12 w Częstochowie, współzawodnictwo sportowe szkół –chłopcy
  • V miejsce Gimnazjum nr 12 Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego – Sztafetowe Biegi Przełajowe – dziewczęta 
  • VII miejsce Gimnazjum nr 12 w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego – piłka nożna - chłopcy

Back to top