All for Joomla All for Webmasters

Uwaga!

Od dnia 28.08.2018 r. strona nie będzie aktualizowana.
Zapraszamy na stronę Szkoły Podstawowej nr 41 im. Jana Matejki:

www.sp41.czest.pl

all4web

Osiągnięcia naukowe i artystyczne

  • Bartłomiej Lisiński laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
  • Aleksandra Wójcik laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
  • Michał Maras laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
  • Marta Grajcar laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii 
  • Kateryna Isayeva laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Rosyjskiego
  • Katarzyna Otrębska finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii

 

  • I m. Michał Zjawiony w XII Regionalnym Konkursie Ortograficznym o "Puchar Królewny Ortografki"
  • I m. Antoni Braszczyński w III Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Barwy Jesieni"
  • I m. Karolina Kędryk w X Konkursie Plastycznym „Szopka Bożonarodzeniowa”
  • I m. Piotr Jelonek w Powiatowym Konkursie Historycznym "500-lecie bitwy pod Orszą 1514 roku. Z dziejów polityki zagranicznej i wewnętrznej ostatnich Jagiellonów"
  • I miejsce Filip Wolski w Powiatowym Konkursie o Józefie Piłsudskim
  • I m. Michał Zjawiony w konkursie "Zostań mistrzem języka angielskiego" w szkole językowej Empik
  • I m. Maciej Cierniak w konkursie ortograficznym "Wielkie Dyktando w Reju"
  • I m. Maja Trzepizur w Szkolnym Konkursie plastycznym „Nie ma siły większej niż miłość
  • I m. Anna Karońska w Powiatowym Konkursie Komputerowym pt. „Najładniejsza kartka walentynkowa”
  • I m. Magdalena Gancarek w VII Regionalnym Konkursie Komputerowym "Najładniejsza kartka wielkanocna"
  • I m. Dariusz Polak w Powiatowym konkursie na najciekawszą prezentację multimedialną pt: „Matematyka wokół nas"
  • I m. Marcin Lalak w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Historii Polski
  • I m. Magdalena Gancarek w powiatowym konkursie na najciekawszą prezentację multimedialną "Matematyka wokół nas"
  • I m. Michał Zjawiony w XIII Powiatowym Międzygimnazjalnym Konkursie Języka Angielskiego "Sprawdź swój Angielski"
  • I m. Michał Zjawiony w powiatowym konkursie języka angielskiego "Your data - your concern"
  • I m. Maciej Partyka w VI Powiatowym Konkursie Piosenki Europejskiej "Z piosenką po Europie"
  • I m. Victoria Tymczyszyn w VI Powiatowym Konkursie Piosenki Europejskiej "Z piosenką po Europie"
  • I m. Maciej Partyka w Powiatowym Konkursie Muzycznym pod hasłem "Kobieta"
  • I m. Michał Zjawiony w Powiatowym Konkursie Informatyczno-Historycznym "Generał Władysław Anders: człowiek - żołnierz - polityk"
  • I m. Patrycja Urbańska w III Powiatowym Konkursie Historyczno-Polonistycznym "Życie i działalność Józefa Piłsudskiego"
  • I m. Zofia Pulcer w IV Miejsko-Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Uzależnieniom-STOP"
  • I m. Marta Chejduk w VII Powiatowym Konkursie Historycznym "Polska Piastów"
  • I m. Michał Zjawiony w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Językach "Poliglota"
  • I m. Maciej Partyka w III Powiatowym Festiwalu Piosenki
  • I m. Antoni Borkowski w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Uzależnienia kradną wolność"
  • I m. Bartosz Sieniawski w konkursie artystycznym pt. "Inni" realizowanym w ramach projektu "Toleruję, nie hejtuję"
  • I m. Gimnazjum nr 12 w grze terenowej "Miejsca pamięci w Częstochowie"
  • I m. Wiktoria Zygoń w kategorii plastycznej w XIV Edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Mój Szkolny Kolega z Misji"
  • I m. Zofia Pulcer w konkursie fotograficznym "Wnętrze w stylu..."
  • I m. Klementyna Mazurek w konkursie fotograficznym "Chemia i fizyka w kadrze gimnazjalisty"
  • I m. Maciej Raźniak w VIII Powiatowym Konkursie Historii Ojczystej i Historii Sztuki "Dzieje Polski w twórczości Jana Matejki"
  • I m. Krzysztof Wesołek w Powiatowym Konkursie Geograficzno-Historycznym na prezentację multimedialną "Cudze chwalicie, swego nie znacie..."
  • II m. Gimnazjum nr 12 w XIII Przeglądzie Zespołów Teatralnych "Wręczyckie Jasełka 2015" - Tradycje Bożonarodzeniowe budujące tożsamość
  • II m. Natalia Marlińska w powiatowym konkursie języka angielskiego "Your data - your concern"
  • II m. Maja Trzepizur w III Powiatowym Konkursie Historyczno-Polonistycznym "Życie i działalność Józefa Piłsudskiego"
  • II m. Dominika Karoń w V Powiatowym Konkursie Pieśni Religijnej i Maryjnej "Cecyliada"
  • II m. Weronika Łyzińska w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Bezpieczna droga do szkoły”
  • II m. Patrycja Urbańska w konkursie fotograficznym "Ślady Francji wokół nas"
  • II m. Weronika Łyzińska w XIII Powiatowym Konkursie Poprawnej Polszczyzny "O gęsie pióro Mikołaja Reja"
  • II m. Patrycja Urbańska w Powiatowym Konkursie Ortograficznym
  • II m. Karolina Grajcar w Szkolnym Konkursie plastycznym „Nie ma siły większej niż miłość”
  • II m. Gimnazjum nr 12 w konkursie na Małe Formy Teatralne pod hasłem "Młodość bez uzależnień"
  • II m. Natalia Saleta w Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Plastycznym "Komiksem opowiadamy mity greckie"
  • II m. Weronika Łyzińska w XXII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym Mieszkam w Beskidach
  • II m. Natalia Marlińska w XI Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Anglojęzycznej
  • II m. Weronika Łyzińska w III Powiatowym Konkursie Ortograficznym "Wielkie dyktando w Reju"
  • II m. Weronika Łyzińska w konkursie "Romuald Traugutt i jego epoka"
  • II m. Karolina Kluza w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Językach "Poliglota"
  • II m. Kacper Prauzner w V Powiatowym Konkursie Przyrodniczym "Ciało człowieka"
  • II m. Aleksandra Wójcik w XVI Powiatowym Konkursie Gimnazjalnym "Matematyka w praktyce" Częstochowa 2015
  • III m. Daniel Kucharski w XVI Powiatowym Konkursie Gimnazjalnym "Matematyka w praktyce" Częstochowa 2015
  • III m. Amelia Hutyra w VIII Powiatowym Konkursie Historii Ojczystej i Historii Sztuki "Dzieje Polski w twórczości Jana Matejki"
  • III m. Alicja Mlek w VIII Powiatowym Konkursie Historii Ojczystej i Historii Sztuki "Dzieje Polski w twórczości Jana Matejki"
  • III m. Maciej Raźniak w Powiatowym Konkursie Informatyczno-Historycznym "Generał Władysław Anders: człowiek - żołnierz - polityk"
  • III m. Michał Maras w powiatowym konkursie języka angielskiego "Your data - your concern"
  • III m. Marta Chejduk w Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Plastycznym "Komiksem opowiadamy mity greckie"
  • III m. Kacper Górak w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Historii Polski
  • III m. Martyna Borowik w konkursie fotograficznym "Ślady Francji wokół nas"
  • III m. Marta Chejduk w konkursie plastycznym „Moja ulubiona postać z Pana Tadeusza”
  • III m. Małgorzata Potasińska w Szkolnym Konkursie plastycznym „Nie ma siły większej niż miłość"
  • III m. Jan Zwierzyński w powiatowym konkursie "Dorobek kulturalny, naukowy i gospodarczy krajów niemieckojęzycznych - sławni Niemcy, Austriacy i Szwajcarzy
  • III m. Marta Chejduk w Powiatowym Konkursie Komputerowym pt. „Najładniejsza kartka walentynkowa”
  • III m. Magdalena Gancarek w Powiatowym Konkursie Komputerowym pt. „Najładniejsza kartka walentynkowa”
  • III m. Emilia Gołdy w Powiatowym Konkursie "Lwów - zawsze wierny"
  • III m. Oliwia Kałwak w Powiatowym Konkursie "Lwów - zawsze wierny"
  • III m. Karolina Kaliściak w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Uzależnienia kradną wolność"
  • III m. Justyna Wróbel w konkursie multimedialnym "Jan Paweł II wzorem dla młodzieży"
  • III m. Zofia Pulcer w konkursie multimedialnym "Opowiem Ci o Częstochowie"
  • III m. Weronika Łyzińska w Powiatowym Konkursie Geograficzno-Historycznym na prezentację multimedialną "Cudze chwalicie, swego nie znacie..."
  • III m. Gimnazjum nr 12 w I Przeglądzie Szkolnych Amatorskich Zespołów Satyryczno-Literackich Województwa Śląskiego
  • III m. Katarzyna Otrębska w V Powiatowym Konkursie Przyrodniczym "Ciało człowieka"
  • III m. Marta Glajcar w V Powiatowym Konkursie Przyrodniczym "Ciało człowieka"
  • III m. Antoni Braszczyński w zawodach w narciarstwie alpejskim o puchar Prezydenta RP
  • IV m. Jakub Górnicz w konkursie "Zostań mistrzem języka angielskiego" w szkole językowej Empik
  • wyróżnienie Michał Maras w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI „Biblia i Przypowieści biblijne”
  • wyróżnienie Amelia Hutyra i Natalia Marlińska w VIII Powiatowym Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej w kategorii pieśń
  • wyróżnienie Bartosz Sieniawski w I Powiatowym Konkursie Literackim „Świat wykreowany” na opowiadanie fantasy lub science fiction
  • wyróżnienie Weronika Łyzińska w konkursie fotograficznym "Ślady Francji wokół nas"
  • wyróżnienie Justyna Wróbel w XIII Jurajskim Konkursie Plastycznym „Tradycyjne Ozdoby Choinkowe”
  • wyróżnienie Weronika Łyzińska w konkursie plastycznym „Moja ulubiona postać z „Pana Tadeusza”
  • wyróżnienie Elżbieta Ferenc w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Moje miasto, moja dzielnica, moja okolica”
  • wyróżnienie Maciej Cierniak w Ogólnopolskim konkursie dotyczącym bitwy pod Monte Cassino
  • wyróżnienie Wiktoria Tymczyszyn w V Powiatowym Konkursie Pieśni Religijnej i Maryjnej „Cecyliada"
  • wyróżnienie Jacek Kowalski w VII Regionalnym Konkursie Komputerowym "Najładniejsza kartka wielkanocna"
  • wyróżnienie Stanisław Szlufik w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
  • wyróżnienie Szymon Prusak w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
  • wyróżnienie Katarzyna Otrębska w VII Międzypowiatowym Konkursie Plastyczno-Fotograficznym "Wiosna, wiosna ach to ty..."
  • wyróżnienie Kornelia Wilk w VII Międzypowiatowym Konkursie Plastyczno-Fotograficznym "Wiosna, wiosna ach to ty..."
  • wyróżnienie Jan Kiepura w Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym "Sancta Maria"
  • wyróżnienie Matylda Kalinowska w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Zdjęcie z podróży"
  • wyróżnienie Klementyna Mazurek w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Zdjęcie z podróży"
  • wyróżnienie Michał Zjawiony w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Zdjęcie z podróży"
  • wyróżnienie Antoni Borkowski w I Wojewódzkim Konkursie Plastycznym o św. Janie Pawle II pt. "Program miłości"
  • wyróżnienie Natalia Kaliściak w I Wojewódzkim Konkursie Plastycznym o św. Janie Pawle II pt. "Program miłości"
  • wyróżnienie Wiktoria Ginał w konkursie multimedialnym "Jan Paweł II wzorem dla młodzieży"
  • wyróżnienie Natalia Golc w powiatowym konkursie literacko-plastycznym "Zima słowem i pędzlem malowana"
  • wyróżnienie Justyna Wróbel w wojewódzkim konkursie "Pays francophones en puzzle"
  • wyróżnienie Karolina Kaliściak w wojewódzkim konkursie "Pays francophones en puzzle"
  • wyróżnienie Karina Urbańska w konkursie na najlepszy układ gimnastyczno-akrobatyczny
  • wyróżnienie Sara Czech w konkursie na najlepszy układ gimnastyczno-akrobatyczny
  • grand prix Natalia Marlińska w konkursie multimedialnym "Opowiem Ci o Częstochowie"
  • grand prix Amelia Hutyra w konkursie multimedialnym "Opowiem Ci o Częstochowie"
  • nagroda specjalna jury Jan Kiepura w I Przeglądzie Szkolnych Amatorskich Zespołów Satyryczno-Literackich Województwa Śląskiego
  • Nadia Odwaga laureatka X Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „Antologia Poezji Dzieci”

Osiągnięcia sportowe:

  • I m. dziewczęta Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego w piłce ręcznej
  • I m. chłopcy w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego w koszykówce
  • I m. Kacper Kościelny w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego w tenisie stołowym
  • II m. dziewczęta w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego w koszykówce
  • II m. Adam Jakubowski w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w drużynowych zawodach LA (zawdy rejonowe)
  • II m. dziewczęta w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej (zawody rejonowe)
  • II m. chłopcy w Gimnazjadzie Modzieży Szkolnej w szachach (zawody rejonowe)
  • II m. chłopcy w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego w szachach
  • II m. Daniel Kucharski w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego w szachach
  • III m. Mikołaj Wyporkiewicz w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w drużynowych zawodach LA (zawdy rejonowe)
  • III m. dziewczęta w finale XI Gimnazjady Młodzieży Szkolnej o puchar Marszałka Województwa Śląskiego w badmintonie
  • III m. Daniel Kucharski w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w szachach
  • III m. chłopcy w Turnieju Piłki Siatkowej szkół gimnazjalnych o puchar Dyrektora Zespołu Szkół Samochodowo-Budowlanych
  • IV m. dziewczęta Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego w pływaniu
  • wyróżnienie Katarzyna Isajewa w XV Medialnym Konkursie Krajoznawczym "Region Częstochowski moja mała ojczyzna"

Back to top