All for Joomla All for Webmasters

Uwaga!

Od dnia 28.08.2018 r. strona nie będzie aktualizowana.
Zapraszamy na stronę Szkoły Podstawowej nr 41 im. Jana Matejki:

www.sp41.czest.pl

all4web

Osiągnięcia naukowe i artystyczne

  • I m. Natalia Skuza w VII Powiatowym Konkursie Pieśni Religijnej i Maryjnej Cecyliada 2016
  • I m. Natalia Kowalczuk w konkursie plastycznym "Alkohol Twój wróg"
  • I m. Anastazja Czerny w  II Powiatowym Konkursie na Projekt Edukacyjny „Moja pasja, mój zawód”
  • I m. Natalia Królak  II Powiatowym Konkursie na Projekt Edukacyjny „Moja pasja, mój zawód”
  • I m. Dominika Górawska w I Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Polska w obiektywie amatora"
  • I m. Weronika Łyzińska w I Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Polska w obiektywie amatora"
  • I m. Magdalena Gancarek w XIII Regionalnym Konkursie Fotografii Krajoznawczej Mój Świat w Obiektywie "Znane, nieznane"
  • II m. Szymon Kołodziejczyk w konkursie plastycznym "Alkohol Twój wróg"
  • II m. Weronika Plaskacz w konkursie plastycznym "Alkohol Twój wróg"
  • II m. Martyna Szwed w II Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Językowym Magia Bożego Narodzenia 2016
  • II m. Kacper Jóźwiak  II Powiatowym Konkursie na Projekt Edukacyjny „Moja pasja, mój zawód”
  • II m. Marta Chejduk w I Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Polska w obiektywie amatora"
  • II m. Dominika Górawska w I Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Polska w obiektywie amatora"
  • II m. Jan Dywan w konkursie "Kartka świąteczna z odpadów"
  • II m. Urszula Radomska w VI Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Piękno poezji renesansowej"
  • III m. Zuzanna Pandel w konkursie plastycznym "Alkohol Twój wróg"
  • III m. Wiktoria Niczyporuk w Powiatowym Konkursie Literackim "Opowiedz mi o swojej rodzinie"
  • III m. Mateusz Skuza w Regionalnym Konkursie Wiedzy "Na olimpijskim szlaku"
  • III m. Patrycja Urbańska w I Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Polska w obiektywie amatora"
  • IV m. Patryk Niczke  w Regionalnym Konkursie Wiedzy "Na olimpijskim szlaku"
  • III m. Eliza Kołodziejczyk  II Powiatowym Konkursie na Projekt Edukacyjny „Moja pasja, mój zawód”
  • wyróżnienie Karolina Kuliś w konkursie plastycznym "Alkohol Twój wróg"
  • wyróżnienie Bartosz Lewicki w konkursie plastycznym "Alkohol Twój wróg"
  • wyróżnienie Martyna Żurawlew w konkursie plastycznym "Alkohol Twój wróg"
  • wyróżnienie Olga Marzec w II Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Językowym Magia Bożego Narodzenia 2016
  • wyróżnienie Magdalena Gancarek w konkursie fotograficznym "Przyroda Ojczysta"
  • wyróżnienie Magdalena Gancarek w XIII Regionalnym Konkursie Fotografii Krajoznawczej Mój Świat w Obiektywie "Znane, nieznane"
  • laureatka Marta CHejduk w Powiatowym Konkursie Literackim z cyklu "Dar słowa i radość tworzenia"

Osiągnięcia sportowe

  • III m. Ewa Marczewska w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego - szkolna liga L-A
  • IV m. Gimnazjum nr 12 w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego - sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt
  • IV m. Gimnazjum nr 12 w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego - szachy koedukacyjne
  • VII m. Gimnazjum nr 12 w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego - piłka nożna chłopców

Back to top