All for Joomla All for Webmasters

Uwaga!

Od dnia 28.08.2018 r. strona nie będzie aktualizowana.
Zapraszamy na stronę Szkoły Podstawowej nr 41 im. Jana Matejki:

www.sp41.czest.pl

all4web

Osiągnięcia naukowe i artystyczne

  • I m. Wiktoria Konieczna, Weronika Konieczna w XI Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Wokalistów Powiatu Częstochowskiego
  • I m. Marianna Mrozek w "Konkursie Literackim na recenzję wybranej książki"
  • I m. Amelia Sowińska w XVI Powiatowym Konkursie Plastycznym "Tradycyjne ozdoby choinkowe"
  • I m. Marianna Mrozek w XVI Powiatowym Konkursie Plastycznym "Tradycyjne ozdoby choinkowe"
  • I m. Szkoła Podstawowa nr 41 w Grze Miejskiej "Droga ku samodzielności"
  • I m. Oliwia Kołacz w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Dar słowa i dar tworzenia…”
  • I m. Anna Wójcik w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Dar słowa i dar tworzenia…”
  • I m. Karolina Szarzec w miejskim konkursie literackim „Jest to złota zasada w życiu: wymagać mało od świata, a dużo od siebie”
  • I m. Sandra Kolompar w II Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Polska w obiektywie amatora" w kategorii Zabytkowe obiekty
  • I m. Alicja Myślikowska w Miejskim Konkursie Fotograficznym „Piękna przyroda w moim mieście”
  • II m. Oliwia Jeż w Miejskim Konkursie Fotograficznym „Piękna przyroda w moim mieście”
  • II m. Martyna Mazurek w II  Miejskim Konkursie Recytatorskim „Ja i moja mała Ojczyzna”
  • II m. Olga Kościelniak w II Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Polska w obiektywie amatora" w kategorii Zabytkowe obiekty
  • II m. Kacper Kuleta XIII w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Szopka Bożonarodzeniowa”
  • II m. Szkoła Podstawowa nr 41 w X edycji Konkursu na Wieczernikową Choinkę
  • II m. Kacper Kotusiewicz w Powiatowym Konkursie Wiedzy "Na Olimpijskim Szlaku"
  • II m. Jakub Kowalski w Powiatowym Konkursie „Księstwo Warszawskie - 210 rocznica utworzenia małego państwa wielkich nadziei”
  • II m. Julia Jaros w II w Powiatowym Konkursie Integracyjnym "Zostań cukiernikiem na święta - hobby a może zawód?" w kategorii forma przestrzenna
  • II miejsce Szkoła Podstawowa nr 41 w Ogólnopolskim Przeglądzie „Wręczyckie Jasełka 2018” – grupa teatralna Arte
  • III m. Marianna Mrozek w IV Powiatowym Konkursie Literackim „Świat Wykreowany”
  • III m. Piotr Banasiak w Powiatowym Konkursie Wiedzy "Na Olimpijskim Szlaku"
  • III m. Marianna Mrozek w III edycji Powiatowego Konkursu na Projekt Edukacyjny "Moja pasja, mój zawód"
  • III m. Alicja Myślikowska w II Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Polska w obiektywie amatora" w kategorii Atrakcje przyrodnicze
  • wyróżnienie Agnieszka Strona w V Powiatowym Konkursie Wiedzy o Hiv/AIDS
  • wyróżnienie Wiktoria Niczyporuk w IX Wojewódzkim Konkursie Poetyckim "Pamięci Haliny Poświatowskiej"
  • wyróżnienie Dominika Górawska w III edycji Powiatowego Konkursu na Projekt Edukacyjny "Moja pasja, mój zawód"
  • wyróżnienie Dominik Kasprzyk w III edycji Powiatowego Konkursu na Projekt Edukacyjny "Moja pasja, mój zawód"
  • wyróżnienie Sandra Kolompar w II Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Polska w obiektywie amatora" w kategorii Zabytkowe obiekty
  • wyróżnienie Amelia Sowińska w II Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Polska w obiektywie amatora" w kategorii Zabytkowe obiekty
  • wyróżnienie Maja Kotyl w II Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Polska w obiektywie amatora" w kategorii Atrakcje przyrodnicze
  • wyróżnienie specjalne Zuzanna Rynkowska w II Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Polska w obiektywie amatora"
  • wyróżnienie Mikołaj Duda w  Powiatowym Konkursie Plastycznym „Dar słowa i dar tworzenia…”

Osiągnięcia sportowe

  • I m. Anna Górna w XXVI edycji Turniejów Szachowych "Grand Prix"
  • I m. Bartłomiej Grabowicz w Festiwalu Biegowym "Jestem zdrowy - szybko biegam"
  • I m. Szkoła Podstawowa nr 41 w rywalizacji klas gimnazjalnych XXVIII Złotej Mili Częstochowy
  • I m. Jan Niemczyk w Ogólnopolskim Festiwalu Biegowym w Warszawie
  • II m. Krystian Czekaliński w Festiwalu Biegowym "Jestem zdrowy - szybko biegam"
  • II m. Szkoła Podstawowa nr 41 w zawodach sportowych "Częstochowskie Dni Profilaktyki"
  • II m. Szkołą Podstawowa nr 41 w Ogólnopolskim Festiwalu Biegowym w Warszawie
  • III m. Szkoła Podstawowa nr 41 w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego - piłka siatkowa chłopców
  • III m. Szkoła Podstawowa nr 41 w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego w piłce nożnej chłopców
  • III m. Kinga Stankiewicz w XVII Międzyszkolnych Marszach na Orientację "InOMANIA"
  • IV m. Przemysław Guziak w  XXVI edycji Turniejów Szachowych "Grand Prix"
  • IV m. Anna Kaczmarek, Karolina Kuliś w XVII Międzyszkolnych Marszach na Orientację "InOMANIA"
  • VI m. Szkoła Podstawowa nr 41 w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego - Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców

 

Osiągnięcia naukowe i artystyczne

  • I m. Natalia Skuza w VII Powiatowym Konkursie Pieśni Religijnej i Maryjnej Cecyliada 2016
  • I m. Natalia Kowalczuk w konkursie plastycznym "Alkohol Twój wróg"
  • I m. Anastazja Czerny w  II Powiatowym Konkursie na Projekt Edukacyjny „Moja pasja, mój zawód”
  • I m. Natalia Królak  II Powiatowym Konkursie na Projekt Edukacyjny „Moja pasja, mój zawód”
  • I m. Dominika Górawska w I Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Polska w obiektywie amatora"
  • I m. Weronika Łyzińska w I Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Polska w obiektywie amatora"
  • I m. Magdalena Gancarek w XIII Regionalnym Konkursie Fotografii Krajoznawczej Mój Świat w Obiektywie "Znane, nieznane"
  • II m. Szymon Kołodziejczyk w konkursie plastycznym "Alkohol Twój wróg"
  • II m. Weronika Plaskacz w konkursie plastycznym "Alkohol Twój wróg"
  • II m. Martyna Szwed w II Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Językowym Magia Bożego Narodzenia 2016
  • II m. Kacper Jóźwiak  II Powiatowym Konkursie na Projekt Edukacyjny „Moja pasja, mój zawód”
  • II m. Marta Chejduk w I Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Polska w obiektywie amatora"
  • II m. Dominika Górawska w I Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Polska w obiektywie amatora"
  • II m. Jan Dywan w konkursie "Kartka świąteczna z odpadów"
  • II m. Urszula Radomska w VI Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Piękno poezji renesansowej"
  • III m. Zuzanna Pandel w konkursie plastycznym "Alkohol Twój wróg"
  • III m. Wiktoria Niczyporuk w Powiatowym Konkursie Literackim "Opowiedz mi o swojej rodzinie"
  • III m. Mateusz Skuza w Regionalnym Konkursie Wiedzy "Na olimpijskim szlaku"
  • III m. Patrycja Urbańska w I Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Polska w obiektywie amatora"
  • IV m. Patryk Niczke  w Regionalnym Konkursie Wiedzy "Na olimpijskim szlaku"
  • III m. Eliza Kołodziejczyk  II Powiatowym Konkursie na Projekt Edukacyjny „Moja pasja, mój zawód”
  • wyróżnienie Karolina Kuliś w konkursie plastycznym "Alkohol Twój wróg"
  • wyróżnienie Bartosz Lewicki w konkursie plastycznym "Alkohol Twój wróg"
  • wyróżnienie Martyna Żurawlew w konkursie plastycznym "Alkohol Twój wróg"
  • wyróżnienie Olga Marzec w II Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Językowym Magia Bożego Narodzenia 2016
  • wyróżnienie Magdalena Gancarek w konkursie fotograficznym "Przyroda Ojczysta"
  • wyróżnienie Magdalena Gancarek w XIII Regionalnym Konkursie Fotografii Krajoznawczej Mój Świat w Obiektywie "Znane, nieznane"
  • laureatka Marta CHejduk w Powiatowym Konkursie Literackim z cyklu "Dar słowa i radość tworzenia"

Osiągnięcia sportowe

  • III m. Ewa Marczewska w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego - szkolna liga L-A
  • IV m. Gimnazjum nr 12 w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego - sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt
  • IV m. Gimnazjum nr 12 w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego - szachy koedukacyjne
  • VII m. Gimnazjum nr 12 w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego - piłka nożna chłopców

Osiągnięcia naukowe i artystyczne

  • Bartłomiej Lisiński laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
  • Aleksandra Wójcik laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
  • Michał Maras laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
  • Marta Grajcar laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii 
  • Kateryna Isayeva laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Rosyjskiego
  • Katarzyna Otrębska finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii

 

  • I m. Michał Zjawiony w XII Regionalnym Konkursie Ortograficznym o "Puchar Królewny Ortografki"
  • I m. Antoni Braszczyński w III Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Barwy Jesieni"
  • I m. Karolina Kędryk w X Konkursie Plastycznym „Szopka Bożonarodzeniowa”
  • I m. Piotr Jelonek w Powiatowym Konkursie Historycznym "500-lecie bitwy pod Orszą 1514 roku. Z dziejów polityki zagranicznej i wewnętrznej ostatnich Jagiellonów"
  • I miejsce Filip Wolski w Powiatowym Konkursie o Józefie Piłsudskim
  • I m. Michał Zjawiony w konkursie "Zostań mistrzem języka angielskiego" w szkole językowej Empik
  • I m. Maciej Cierniak w konkursie ortograficznym "Wielkie Dyktando w Reju"
  • I m. Maja Trzepizur w Szkolnym Konkursie plastycznym „Nie ma siły większej niż miłość
  • I m. Anna Karońska w Powiatowym Konkursie Komputerowym pt. „Najładniejsza kartka walentynkowa”
  • I m. Magdalena Gancarek w VII Regionalnym Konkursie Komputerowym "Najładniejsza kartka wielkanocna"
  • I m. Dariusz Polak w Powiatowym konkursie na najciekawszą prezentację multimedialną pt: „Matematyka wokół nas"
  • I m. Marcin Lalak w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Historii Polski
  • I m. Magdalena Gancarek w powiatowym konkursie na najciekawszą prezentację multimedialną "Matematyka wokół nas"
  • I m. Michał Zjawiony w XIII Powiatowym Międzygimnazjalnym Konkursie Języka Angielskiego "Sprawdź swój Angielski"
  • I m. Michał Zjawiony w powiatowym konkursie języka angielskiego "Your data - your concern"
  • I m. Maciej Partyka w VI Powiatowym Konkursie Piosenki Europejskiej "Z piosenką po Europie"
  • I m. Victoria Tymczyszyn w VI Powiatowym Konkursie Piosenki Europejskiej "Z piosenką po Europie"
  • I m. Maciej Partyka w Powiatowym Konkursie Muzycznym pod hasłem "Kobieta"
  • I m. Michał Zjawiony w Powiatowym Konkursie Informatyczno-Historycznym "Generał Władysław Anders: człowiek - żołnierz - polityk"
  • I m. Patrycja Urbańska w III Powiatowym Konkursie Historyczno-Polonistycznym "Życie i działalność Józefa Piłsudskiego"
  • I m. Zofia Pulcer w IV Miejsko-Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Uzależnieniom-STOP"
  • I m. Marta Chejduk w VII Powiatowym Konkursie Historycznym "Polska Piastów"
  • I m. Michał Zjawiony w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Językach "Poliglota"
  • I m. Maciej Partyka w III Powiatowym Festiwalu Piosenki
  • I m. Antoni Borkowski w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Uzależnienia kradną wolność"
  • I m. Bartosz Sieniawski w konkursie artystycznym pt. "Inni" realizowanym w ramach projektu "Toleruję, nie hejtuję"
  • I m. Gimnazjum nr 12 w grze terenowej "Miejsca pamięci w Częstochowie"
  • I m. Wiktoria Zygoń w kategorii plastycznej w XIV Edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Mój Szkolny Kolega z Misji"
  • I m. Zofia Pulcer w konkursie fotograficznym "Wnętrze w stylu..."
  • I m. Klementyna Mazurek w konkursie fotograficznym "Chemia i fizyka w kadrze gimnazjalisty"
  • I m. Maciej Raźniak w VIII Powiatowym Konkursie Historii Ojczystej i Historii Sztuki "Dzieje Polski w twórczości Jana Matejki"
  • I m. Krzysztof Wesołek w Powiatowym Konkursie Geograficzno-Historycznym na prezentację multimedialną "Cudze chwalicie, swego nie znacie..."
  • II m. Gimnazjum nr 12 w XIII Przeglądzie Zespołów Teatralnych "Wręczyckie Jasełka 2015" - Tradycje Bożonarodzeniowe budujące tożsamość
  • II m. Natalia Marlińska w powiatowym konkursie języka angielskiego "Your data - your concern"
  • II m. Maja Trzepizur w III Powiatowym Konkursie Historyczno-Polonistycznym "Życie i działalność Józefa Piłsudskiego"
  • II m. Dominika Karoń w V Powiatowym Konkursie Pieśni Religijnej i Maryjnej "Cecyliada"
  • II m. Weronika Łyzińska w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Bezpieczna droga do szkoły”
  • II m. Patrycja Urbańska w konkursie fotograficznym "Ślady Francji wokół nas"
  • II m. Weronika Łyzińska w XIII Powiatowym Konkursie Poprawnej Polszczyzny "O gęsie pióro Mikołaja Reja"
  • II m. Patrycja Urbańska w Powiatowym Konkursie Ortograficznym
  • II m. Karolina Grajcar w Szkolnym Konkursie plastycznym „Nie ma siły większej niż miłość”
  • II m. Gimnazjum nr 12 w konkursie na Małe Formy Teatralne pod hasłem "Młodość bez uzależnień"
  • II m. Natalia Saleta w Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Plastycznym "Komiksem opowiadamy mity greckie"
  • II m. Weronika Łyzińska w XXII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym Mieszkam w Beskidach
  • II m. Natalia Marlińska w XI Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Anglojęzycznej
  • II m. Weronika Łyzińska w III Powiatowym Konkursie Ortograficznym "Wielkie dyktando w Reju"
  • II m. Weronika Łyzińska w konkursie "Romuald Traugutt i jego epoka"
  • II m. Karolina Kluza w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Językach "Poliglota"
  • II m. Kacper Prauzner w V Powiatowym Konkursie Przyrodniczym "Ciało człowieka"
  • II m. Aleksandra Wójcik w XVI Powiatowym Konkursie Gimnazjalnym "Matematyka w praktyce" Częstochowa 2015
  • III m. Daniel Kucharski w XVI Powiatowym Konkursie Gimnazjalnym "Matematyka w praktyce" Częstochowa 2015
  • III m. Amelia Hutyra w VIII Powiatowym Konkursie Historii Ojczystej i Historii Sztuki "Dzieje Polski w twórczości Jana Matejki"
  • III m. Alicja Mlek w VIII Powiatowym Konkursie Historii Ojczystej i Historii Sztuki "Dzieje Polski w twórczości Jana Matejki"
  • III m. Maciej Raźniak w Powiatowym Konkursie Informatyczno-Historycznym "Generał Władysław Anders: człowiek - żołnierz - polityk"
  • III m. Michał Maras w powiatowym konkursie języka angielskiego "Your data - your concern"
  • III m. Marta Chejduk w Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Plastycznym "Komiksem opowiadamy mity greckie"
  • III m. Kacper Górak w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Historii Polski
  • III m. Martyna Borowik w konkursie fotograficznym "Ślady Francji wokół nas"
  • III m. Marta Chejduk w konkursie plastycznym „Moja ulubiona postać z Pana Tadeusza”
  • III m. Małgorzata Potasińska w Szkolnym Konkursie plastycznym „Nie ma siły większej niż miłość"
  • III m. Jan Zwierzyński w powiatowym konkursie "Dorobek kulturalny, naukowy i gospodarczy krajów niemieckojęzycznych - sławni Niemcy, Austriacy i Szwajcarzy
  • III m. Marta Chejduk w Powiatowym Konkursie Komputerowym pt. „Najładniejsza kartka walentynkowa”
  • III m. Magdalena Gancarek w Powiatowym Konkursie Komputerowym pt. „Najładniejsza kartka walentynkowa”
  • III m. Emilia Gołdy w Powiatowym Konkursie "Lwów - zawsze wierny"
  • III m. Oliwia Kałwak w Powiatowym Konkursie "Lwów - zawsze wierny"
  • III m. Karolina Kaliściak w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Uzależnienia kradną wolność"
  • III m. Justyna Wróbel w konkursie multimedialnym "Jan Paweł II wzorem dla młodzieży"
  • III m. Zofia Pulcer w konkursie multimedialnym "Opowiem Ci o Częstochowie"
  • III m. Weronika Łyzińska w Powiatowym Konkursie Geograficzno-Historycznym na prezentację multimedialną "Cudze chwalicie, swego nie znacie..."
  • III m. Gimnazjum nr 12 w I Przeglądzie Szkolnych Amatorskich Zespołów Satyryczno-Literackich Województwa Śląskiego
  • III m. Katarzyna Otrębska w V Powiatowym Konkursie Przyrodniczym "Ciało człowieka"
  • III m. Marta Glajcar w V Powiatowym Konkursie Przyrodniczym "Ciało człowieka"
  • III m. Antoni Braszczyński w zawodach w narciarstwie alpejskim o puchar Prezydenta RP
  • IV m. Jakub Górnicz w konkursie "Zostań mistrzem języka angielskiego" w szkole językowej Empik
  • wyróżnienie Michał Maras w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI „Biblia i Przypowieści biblijne”
  • wyróżnienie Amelia Hutyra i Natalia Marlińska w VIII Powiatowym Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej w kategorii pieśń
  • wyróżnienie Bartosz Sieniawski w I Powiatowym Konkursie Literackim „Świat wykreowany” na opowiadanie fantasy lub science fiction
  • wyróżnienie Weronika Łyzińska w konkursie fotograficznym "Ślady Francji wokół nas"
  • wyróżnienie Justyna Wróbel w XIII Jurajskim Konkursie Plastycznym „Tradycyjne Ozdoby Choinkowe”
  • wyróżnienie Weronika Łyzińska w konkursie plastycznym „Moja ulubiona postać z „Pana Tadeusza”
  • wyróżnienie Elżbieta Ferenc w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Moje miasto, moja dzielnica, moja okolica”
  • wyróżnienie Maciej Cierniak w Ogólnopolskim konkursie dotyczącym bitwy pod Monte Cassino
  • wyróżnienie Wiktoria Tymczyszyn w V Powiatowym Konkursie Pieśni Religijnej i Maryjnej „Cecyliada"
  • wyróżnienie Jacek Kowalski w VII Regionalnym Konkursie Komputerowym "Najładniejsza kartka wielkanocna"
  • wyróżnienie Stanisław Szlufik w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
  • wyróżnienie Szymon Prusak w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
  • wyróżnienie Katarzyna Otrębska w VII Międzypowiatowym Konkursie Plastyczno-Fotograficznym "Wiosna, wiosna ach to ty..."
  • wyróżnienie Kornelia Wilk w VII Międzypowiatowym Konkursie Plastyczno-Fotograficznym "Wiosna, wiosna ach to ty..."
  • wyróżnienie Jan Kiepura w Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym "Sancta Maria"
  • wyróżnienie Matylda Kalinowska w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Zdjęcie z podróży"
  • wyróżnienie Klementyna Mazurek w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Zdjęcie z podróży"
  • wyróżnienie Michał Zjawiony w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Zdjęcie z podróży"
  • wyróżnienie Antoni Borkowski w I Wojewódzkim Konkursie Plastycznym o św. Janie Pawle II pt. "Program miłości"
  • wyróżnienie Natalia Kaliściak w I Wojewódzkim Konkursie Plastycznym o św. Janie Pawle II pt. "Program miłości"
  • wyróżnienie Wiktoria Ginał w konkursie multimedialnym "Jan Paweł II wzorem dla młodzieży"
  • wyróżnienie Natalia Golc w powiatowym konkursie literacko-plastycznym "Zima słowem i pędzlem malowana"
  • wyróżnienie Justyna Wróbel w wojewódzkim konkursie "Pays francophones en puzzle"
  • wyróżnienie Karolina Kaliściak w wojewódzkim konkursie "Pays francophones en puzzle"
  • wyróżnienie Karina Urbańska w konkursie na najlepszy układ gimnastyczno-akrobatyczny
  • wyróżnienie Sara Czech w konkursie na najlepszy układ gimnastyczno-akrobatyczny
  • grand prix Natalia Marlińska w konkursie multimedialnym "Opowiem Ci o Częstochowie"
  • grand prix Amelia Hutyra w konkursie multimedialnym "Opowiem Ci o Częstochowie"
  • nagroda specjalna jury Jan Kiepura w I Przeglądzie Szkolnych Amatorskich Zespołów Satyryczno-Literackich Województwa Śląskiego
  • Nadia Odwaga laureatka X Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „Antologia Poezji Dzieci”

Osiągnięcia sportowe:

  • I m. dziewczęta Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego w piłce ręcznej
  • I m. chłopcy w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego w koszykówce
  • I m. Kacper Kościelny w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego w tenisie stołowym
  • II m. dziewczęta w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego w koszykówce
  • II m. Adam Jakubowski w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w drużynowych zawodach LA (zawdy rejonowe)
  • II m. dziewczęta w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej (zawody rejonowe)
  • II m. chłopcy w Gimnazjadzie Modzieży Szkolnej w szachach (zawody rejonowe)
  • II m. chłopcy w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego w szachach
  • II m. Daniel Kucharski w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego w szachach
  • III m. Mikołaj Wyporkiewicz w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w drużynowych zawodach LA (zawdy rejonowe)
  • III m. dziewczęta w finale XI Gimnazjady Młodzieży Szkolnej o puchar Marszałka Województwa Śląskiego w badmintonie
  • III m. Daniel Kucharski w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w szachach
  • III m. chłopcy w Turnieju Piłki Siatkowej szkół gimnazjalnych o puchar Dyrektora Zespołu Szkół Samochodowo-Budowlanych
  • IV m. dziewczęta Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego w pływaniu
  • wyróżnienie Katarzyna Isajewa w XV Medialnym Konkursie Krajoznawczym "Region Częstochowski moja mała ojczyzna"

Osiągnięcia naukowe i artystyczne

  • Karolina Kluza laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
  • Aleksandra Wójcik laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
  • Michał Zjawiony laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
  • Marta Chejduk laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii
  • Maciej Cierniak laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii
  • Maciej Raźniak laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii
  • Aleksandra Wójcik laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii
  • Isabela Adam laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego
  • Dominika Karoń finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
  • Maciej Cierniak finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego

  • Weronika Łyzińska Laureatka XIII Regionalnego Konkursu Ortograficznego o "Puchar Królewny Ortografki"
  • I m. Damian Komański w Powiatowym Konkursie Fotograficzno-Fizycznym "Uchwycić Światło"
  • I m. Magdalena Gancarek w II Powiatowym Konkursie Geograficzno-Historycznym na prezentację multimedialną „Cudze chwalicie swego nie znacie…” 
  • I m. Karolina Kluza I miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Poprawnej Polszczyzny "O gęsie pióro Mikołaja Reja"
  • I m. Natalia Kruk w IV Powiatowym Konkursie Wiedzy O Książce i Literaturze „Czytam, Więc Jestem”
  • I m. Magdalena Olbrych w III edycji "Konkursu Wiedzy o żywieniu"
  • I m. Anna Karońska w konkursie fotograficznym "Nauki przyrodnicze w obiektywie"
  • II m. Karolina Kaliściak, Michał Zymek w III Powiatowym Konkursie "Kultura bycia radością życia"
  • II m. Kacper Gorzelak, Zuzanna Kocyga, Patryk Staszczak w konkursie "Jan Paweł II Przyjacielem Młodych"
  • II m. Gimnazjum nr 12 w konkursie "Jedz zdrowo - zdrowa chemia w żywności"
  • III m. Gimnazjum nr 12 w konkursie "Jedz zdrowo - zdrowa chemia w żywności"
  • Wyróżnienie Urszula Radomska w IV Powiatowym Konkursie Wiedzy O Książce i Literaturze „Czytam, Więc Jestem”
  • Wyróżnienie Patrycja Urbańska w I Ogólnopolskim Frankofońskim Konkursie Fotograficznym "Bleu, Blanc, Rouge"
  • Wyróżnienie Karolina Kluza w konkursie fotograficznym "Nauki przyrodnicze w obiektywie"
  • Wyróżnienie Justyna Wróbel w konkursie na prezentację multimedialną "Częstochowa w XX-leciu międzywojennym"
  • Wyróżnienie Maja Trzepizur w konkursie recytatorskim w ramach VIII Archidiecezjalnego Kongresu Misyjnego Dzieci
  • Wyróżnienie Piotr Jelonek w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Światło w pejzażu"
  • Wyróżnienie Weronika Lubczyk w IV Powiatowym Konkursie Wiedzy o HIV/AIDS
  • Wyróżnienie Kamila Wojnowska w Powiatowym Konkursie "Miłośnicy ptaków na start"

Osiągnięcia sportowe

  • I m. Julia Owczarek w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego w pływaniu 50 stylem motylkowym
  • I m. Gimnazjum nr 12 w turnieju strzeleckim o puchar dyrektora Zespołu Szkół im. J. Kochanowskiego
  • I m. Gimnazjum nr 12 w Turnieju Piłki Siatkowej Z Okazji Dnia Wiosny
  • II m. dziewczęta w Mistrzostwach Częstochowy w Piłce Ręcznej
  • III m. chłopcy w Mistrzostwach Częstochowy w Piłce Siatkowej
  • III m. chłopcy w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego w piłce nożnej
  • III m. chłopców w Śląskiej Lidze Orlików (drużynowo)
  • III m. chłopcy w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego w łyżwiarstwie szybkim
  • III m. Gimnazjum nr 12 w Powiatowym Turnieju Tenis Stołowego Szkół Gimnazjalnych
  • IV m. dziewczęta w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego w pływaniu
  • IV m. chłopcy w Szachach - Powiat Grodzki
  • IV m . chłopcy w Mistrzostwach Częstochowy w Piłce Koszykowej
  • IV m. Jan Niemczyk w Jurajskiej Lidze Rowerowej (indywidualnie)
  • IV m. Jan Niemczyk w Złotej Mili Częstochowy
  • V m. dziewczęta w Mistrzostwach Gimnazjów w Częstochowy w Piłce Siatkowej
  • VI m. chłopcy w Mistrzostwach Częstochowy w Tenisie Stołowym
  • VII m. chłopcy w Sztafetowych Biegach Przełajowych (drużynowo)
  • VII m. dziewczęta w Sztafetowych Biegach Przełajowych (drużynowo)

Osiagnięcia naukowe i artystyczne

  • Piotr Kołodziejczyk laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
  • Julia Ratka laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
  • Piotr Kołodziejczyk laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
  • Piotr Kołodziejczyk laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Społeczeństwie
  • Natalia Małyska laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii
  • Joanna Koła finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii

  • Michał Suszalski laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego EDI „Biblia i Przypowieści Biblijne”
  • Oskar Woźniaki laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego EDI „Biblia i Przypowieści Biblijne”
  • I miejsce Zofia Pulcer w IX Konkursie Plastycznym „Szopka Bożonarodzeniowa”
  • I miejsce Paweł Czerwik w powiatowym konkursie ”330 rocznica odsieczy wiedeńskiej. Z dziejów wojskowości polskiej XVII”
  • I miejsce Patryk Siedlik w II Powiatowym Konkursie Literacko-Plastycznym „Zima słowem i pędzlem malowana”
  • I miejsce i nagroda Grand Prix Dawid Śledź w Ogólnopolskim Konkursie „Franc-T-Shirt” na logo koszulki promującej naukę języka francuskiego
  • I miejsce Klementyna Mazurek w Ogólnopolskim Konkursie literacko-plastycznym „Dis-moi 10 mots…à la folie 2014”
  • I miejsce Weronika Richane w II Powiatowym Konkursie Języka Francuskiego „Vive la France”
  • I miejsce Justyna Wróbel w II Regionalnym Konkursie literacko-plastycznym „Tak wiele nas łączy…notre amitié”
  • II miejsce Magdalena Dychto w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Ilustracja do wiersza Juliana Tuwima”
  • II miejsce Maximilian Bednarski w Międzypowiatowym Konkursie Plastycznym „ANIOŁ 2013”
  • II miejsce Aleksandra Maliszewska w Powiatowym Konkursie Ortograficznym
  • II miejsce Milena Skrzypek w Konkursie Plastycznym organizowanym przez Schronisko dla bezdomnych zwierząt „Marzenia bezdomnego Reksia”
  • II miejsce Paweł Kostrzanowski w XII Jurajskim Konkursie Plastycznym „Tradycyjne Ozdoby Choinkowe”
  • II miejsce Katarzyna Otrębska i Michał Suszalski w VII Powiatowym Turnieju "Matematyczno-Przyrodniczy Czar Par"
  • II miejsce Marta Garncarz w XVII Powiatowym Konkursie Wiedzy o Literaturze i Teorii Literatury
  • II miejsce Magdalena Dychto w konkursie plastycznym „Mój wymarzony zawód”
  • II miejsce Maciej Raźniak w konkursie „Częstochowianie w marszu do Niepodległej” pod patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy
  • II miejsce Zofia Pulcer w Powiatowym Konkursie o Najnowszej Historii Polski „od Narodzin Solidarności do Wolnej Polski. Polska w latach 1980-2014"
  • II miejsce Zofia Pulcer w Ogólnopolskim Konkursie literacko-plastycznym „Dis-moi 10 mots…à la folie 2014”
  • II miejsce Natalia Kaliściak w II Regionalnym Konkursie literacko-plastycznym „Tak wiele nas łączy…notre amitié”
  • III miejsce Piotr Mońka w II Powiatowym Konkursie Fotograficznym „BARWY JESIENI”
  • III miejsce Krzysztof Maciejewski w IX Konkursie Plastycznym „Szopka Bożonarodzeniowa”
  • III miejsce Maja Zajączkowska w Konkursie Plastycznym organizowanym przez Schronisko dla bezdomnych zwierząt „Marzenia bezdomnego Reksia”
  • III miejsce Paulina Łataś w Powiatowym Konkursie Wiedzy o „Kamieniach na szaniec”
  • III miejsce Maciej Raźniak w VII Powiatowym Konkursie Historii Ojczystej i Historii Sztuki „Dzieje Polski w twórczości Jana Matejki” w kategorii konkurs plastyczny
  • III miejsce Karolina Choraczyńska w konkursie recytatorkim poświęconym Juliuszowi Słowackiemu
  • III miejsce Uczniowie klasy 3f w XII Przeglądzie Zespołów Teatralnych „Wręczyckie Jasełka”
  • III miejsce zespół Bravissimow VII Powiatowym Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej w kategorii pieśń (zespół)
  • III miejsce Zofia Pulcer w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Krajobrazy mi znane - wiosną malowane. Oznaki wiosny w ogrodzie.” w kategorii fotografia
  • III miejsce Ali Aboud w Międzypowiatowym Konkursie Plastyczno-Fotograficznym "Wiosna, wiosna ach to Ty..."
  • III miejsce Zofia Witoszek, Piotr Kołodziejczyk, Cezary Szeląg w IV Powiatowym Turnieju Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym
  • III miejsce Karolina Kaliściak w II Regionalnym Konkursie literacko-plastycznym „Tak wiele nas łączy…notre amitié”
  • Wynik bardzo dobry Michał Suszalski w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2014"
  • Wynik bardzo dobry Piotr Kołodziejczyk w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2014"
  • Wyróżnienie Bartłomiej Lechowicz w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI „Biblia i Przypowieści Biblijne”
  • Wyróżnienie Kacper Kościelny w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI „Biblia i Przypowieści Biblijne”
  • Wyróżnienie dla Gimnazjum nr 12 w II Międzyszkolnym Konkursie "Szkolne Izby Pamięci i Tradycji Narodowej"
  • Wyróżnienie Kacper Trzeciak w konkursie na projekt graficzny logo Projektu Informacyjno-Promocyjnego „Młodzi-Kreatywni”
  • Wyróżnienie Maria Magdalena Jeziorowska w IV Powiatowym Konkursie Pieśni Religijnej i Maryjnej "Cecyliada"
  • WyróżnienieMaria Magdalena Jeziorowska w VII Powiatowym Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej w kategorii poezja
  • Wyróżnienie Iga Całus w Konkursie Plastycznym organizowanym przez Schronisko dla bezdomnych zwierząt „Marzenia bezdomnego Reksia”
  • Wyróżnienie Iga Całus w Regionalnym Konkursie Komputerowym "Najładniejsza Kartka Wielkanocna"
  • Wyróżnienie Karolina Sikora w powiatowym konkursie plastycznym „ZIMA słowem i pędzlem malowana”
  • Wyróżnienie Szymon Prusak w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2014"
  • Wyróżnienie Weronika Będkowska w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2014"
  • Wyróżnienie Julia Kotas w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2014"
  • Wyróżnienie Stanisław Szlufik w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2014"
  • Wyróżnienie Wiktoria Zygoń w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2014"
  • Wyróżnienie Klementyna Mazurek w Międzypowiatowym Konkursie Plastyczno-Fotograficznym "Wiosna, wiosna ach to Ty..."
  • Wyróżnienie Bartłomiej Lisiński w II Powiatowym Konkursie Języka Francuskiego „Vive la France”
 
Osiagnięcia sportowe

  • I miejsce Piotr Kołodziejczyk, Dawid Kiereś,- 40 Jesienne Marsze na Orientację
  • II miejsce Mateusz Michalak – Złota Mila Częstochowy
  • II miejsce w Jurajskiej Lidze Rowerowej runda jesienna -dziewcząt – Emilia Grajcar
  • III miejsce drużynowo- Złota Mila Częstochowy
  • III miejsce w sztafetowych biegach przełajowych Powiatu Grodzkiego- chłopcy
  • III miejsce Julia Owczarek- zawody pływackie, 50m styl motylkowy
  • IV miejsce w Jurajskiej Lidze Rowerowej runda jesienna- chłopcy- Damian Motylewski
  • IV miejsce w sztafetowych biegach przełajowych Powiatu Grodzkiego
  • IV miejsce w Mikołajkowym Turnieju piłki siatkowej dziewcząt w Gimnazjum nr 7
  • V miejsce w XIX Andrzejkowo-Mikołajkowych Marszach na Orientację w kategorii TP (Iga Całus, Anna Karońska, Izabela Karońska,Natalia Golc, Karolina Sikora)
  • VI miejsce Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego- piłka ręczna – chłopcy
  • VI miejsce Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego-    drużynowo dziewczęta-pływanie
  • VIII miejsce Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego- drużynowo chłopcy-pływanie

Back to top