Osiągnięcia naukowe i artystyczne:
-
Olga Owczarek laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego.
-
Artur Prokopiuk laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii.
- Aleksandra Tomaszewska laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii.
-
Aleksandra Daniel laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii.
-
Izabela Skrzynecka laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii.
-
Aleksandra Tomaszewska laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii.
-
Izabela Skrzynecka laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego.
- Sylwia Kołodziejczyk finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego.
-
Katarzyna Mieleszko finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego.
-
Martyna Karoń finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego.
-
Justyna Tutaj finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego.
-
Klaudia Litwiniak finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii.
-
Maciej Sobański finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii.
-
Katarzyna Mieleszko finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii.
-
Sylwia Kołodziejczyk finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki.
- I miejsce Izabela Skrzynecka, Katarzyna Mieleszko i Sylwia Kołodziejczyk w Konkursie Wojewódzkim "Moja przyszłość w Unii Europejskiej".
- I miejsce Magdalena Knapczyk w IV Powiatowym Konkursie Historii Ojczystej i Historii Sztuki "Dzieje Polski w twórczości Jana Matejki" w kategorii "Reprodukcja obrazu Jana Matejki lub jego uczniów".
- I miejsce Michael Olesik w konkursie na prezentację multimedialną pt: „Jestem i zawsze byłem tylko żołnierzem” – gen. Władysław Anders.
- I miejsce Aleksandra Chatys w Powiatowym Konkursie recytatorskim "Motywy biblijne w literaturze".
- I miejsce Olga Owczarek w II Powiatowym Konkursie poświęconym Twórczości bł. Jana Pawła II - kategoria poezja śpiewana.
- I miejsce Aleksandra Chatys w II Powiatowym Konkursie poświęconym Twórczości bł. Jana Pawła II - kategoria poezja recytowana.
- II miejsce Anna Szczukocka w II Powiatowym Konkursie na Artykuł Prasowy "Moje miejsce na Ziemi".
- Adrianna Blachnicka laureatka X Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego z Księgi proroka Jeremiasza.
- II miejsce zespół Bravissimo w IV Powiatowym Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej w kategorii pieśń.
- II miejsce Weronika Ostrowska w IV Powiatowym Konkursie Ortograficznym.
- II miejsce mateusz Makówka w Powiatowym Konkursie na Prezentację Multimedialną Poświęconą Twórcom Literackim Związanym z Częstochową.
- II miejsce Michał Tokarski w II Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Z głową na karabinie".
- III miejsce Monika Czajkowska w IV Powiatowym Konkursie Historii Ojczystej i Historii Sztuki "Dzieje Polski w twórczości Jana Matejki" w kategorii "Reprodukcja obrazu Jana Matejki lub jego uczniów".
- III miejsce Adrianna Blachnicka w IV Powiatowym Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej w kategorii poezja.
- I miejsce Karolina Kalwik w szkolnym Konkursie Komputerowo-Plastycznym pt. „Najładniejsza kartka bożonarodzeniowa lub sylwestrowa”.
- I miejsce Mateusz Stępień w szkolnym Konkursie Komputerowo-Plastycznym pt. „Najładniejsza kartka bożonarodzeniowa lub sylwestrowa”.
- I m. Olga Potyralska w Międzyszzkolnym Konkursie Literackim "Przyszłość wyimaginowana".
- I m. Gimnazjum nr 12 w IV Powiatowym Konkursie "Matematyczno-Przyrodniczy Czar Par".
- II miejsce Joanna Nabiałek w szkolnym Konkursie Komputerowo-Plastycznym pt. „Najładniejsza kartka bożonarodzeniowa lub sylwestrowa”.
- II miejsce Magdalena Ambicka w szkolnym Konkursie Komputerowo-Plastycznym pt. „Najładniejsza kartka bożonarodzeniowa lub sylwestrowa”.
- III miejsce Monika Cudak w szkolnym Konkursie Komputerowo-Plastycznym pt. „Najładniejsza kartka bożonarodzeniowa lub sylwestrowa”.
- wyróżnienie Martyna Karoń, Sylwia Kołodziejczyk, Klaudia Litwiniak w konkursie na prezentację multimedialną pt: „Jestem i zawsze byłem tylko żołnierzem” – gen. Władysław Anders.
- wyróżnienie Mateusz Marchewka w szkolnym Konkursie Komputerowo-Plastycznym pt. „Najładniejsza kartka bożonarodzeniowa lub sylwestrowa”.
Osiągnięcia sportowe:
- I m. Mistrzostwa Częstochowy- tenis ziemny.
- I m. Maciej Sapota indywidualnie - tenis ziemny.
- I m. Złota Mila Częstochowy- drużynowo.
- VII m. Mistrzostwa Częstochowy-piłka siatkowa dziewczęta.
- V m. . Liga Rowerowa - dziewczęta kl. II-III.
- V m. Drużynowe Zawody LA - dziewczęta.
- V m. Liga Rowerowa - chłopcy.
- VI m. Gimnazjada Młodzieży Szkolnej powiatu grodzkiego, sztafetowe Biegi Przełajowe - dziewczęta.
- IV m. I otwarty turniej „Latająca Zośka” - chłopcy.
- VII m. Mistrzostwa Częstochowy – pływanie chłopcy.
- II m. Mikołajkowy Turniej - piłka ręczna chłopców.
- II m. Turniej piłki siatkowej chłopców o Puchar Radnego Miasta Częstochowy.
- Awans dziewcząt do finału Mistrzostw Częstochowy w piłce koszykowej.
Posted by Koba Anna Sty 15, 2011