Osiągnięcia naukowe i artystyczne:
- Aleksandra Psonka laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego.
- Anna Smolarczyk dyplom laureata VII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Matematyki.
- Joanna Flis dyplom laureata X miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Matematyki.
- V miejsce Bartłomiej Ordon, Katarzyna Jurga w I Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego.
- II miejsce Maciej Grzybek w kategorii Programy Komputerowe XV Konkurs Twórczości Informatycznej i Radioamatorskiej.
- III miejsce Katarzyna Radłowska w kategorii Dydaktyczne Strony Internetowe XV Konkurs Twórczości Informatycznej i Radioamatorskiej.
- I miejsce Wojciech Bednarczyk, Olga Gawin, Dominika Kozłowska, Marta Syguda, Ela Szymonik w zespołowym Międzygimnazjalnym Konkursie Wiedzy z Historii Sztuki.
- III miejsce Daria Będkowska, Aleksandra Czajka, Łukasz Czyżewski w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym „Czy znasz mity greckie?”
- II miejsce Maria Kania w Miejskim Recytatorskim Konkursie Mickiewiczowskim.
- II miejsce Maria Bobowska w konkursie „Pokolenie Kolumbów – Żołnierze Szarych Szeregów i Armii Krajowej”.
- III miejsce Karolina Aboud, Ela Szymonik, Ela Wszendybył w Biologicznym Konkursie Wiedzy o AIDS.
- Alfik humanistyczny Ela Mazurek I miejsce w województwie II miejsce w kraju; Marek Czapliński I miejsce w województwie IX miejsce w kraju.
- Laureat etapu wojewódzkiego XII edycji konkursu „Europa w szkole” pod hasłem „Rozumienie Europy przez kulturę i sport” Maria Bobowska za pracę informatyczną
Osiągnięcia sportowe:
- II m. SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE – dziewczęta
- II m. SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE – chłopcy
- VII m. MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – w szachach chłopcy
- IV m. MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – w szachach dziewczęta
- I m. MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w koszykówce – dziewczęta
- III m. MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w koszykówce – chłopcy
- II m. w BIEGU ULICZNYM „ZŁOTA MILA”
- II m. MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w piłce ręcznej dziewczęta
- I m. REJONOWE BIEGI PRZEŁAJOWE – dziewczęta
- VI m. MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ w tenisie stołowym dziewczęta
- IV m. REJONOWE BIEGI PRZEŁAJOWE – chłopcy
- II m. MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w pływaniu dziewczęta
- III m. MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY – w sztafecie pływackiej dziewczęta
- IX . MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w pływaniu chłopcy
- XI m. FINAŁ WOJEWÓDZKI sztafetowych biegów przełajowych – dziewczęta
- I m. HALOWE MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w la – dziewczęta
- IV m. HALOWE MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w la – chłopcy
- II m. w MITINGU „SZYBCIEJ DALEJ WYŻEJ –dziewczęta
- II m. w MITINGU „SZYBCIEJ DALEJ WYŻEJ – chłopcy
- III m. MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ w koszykówce –chłopcy
- I m. DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w la. – dziewczęta
- II m. DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w la – chłopcy
- V m. MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ w siatkówce – dziewczęta
- I m. MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY łyżwiarstwo szybkie – dziewczęta
- I m. – dziewczęta ; VI m. – chłopcy – Współzawodnictwo sportowe
Posted by Ostrowski Rafał Sty 09, 2010