Osiągnięcia naukowe i artystyczne:
- Mateusz Mańko laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki.
- Anna Hołubiczko finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii.
- Agnieszka Krygier finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego.
- I m. Joanna Langier w X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Pt. „112 w trudnej sprawie – nie używaj przy zabawie”.
- I m. Patryk Kępa w II Powiatowym Konkursie Literackim z cyklu „Dar słowa i radość tworzenia”.
- III m. Patryk Kępa w IX Regionalnym Konkursie „Wiersz i piosenka ekologiczna”.
- I m. Adrian Stępień w Międzyszkolnym Konkursie dla Gimnazjalistów „Kazimierz Pułaski – jego życie i działalność”.
- II m. zespół „Bravissimo” w eliminacjach rejonowych XXXIII Wojewódzkiego Przeglądu Szkolnych Zespołów Artystycznych.
- III m. Magdalena Więcek w eliminacjach do I Festiwalu Piosenki Europejskiej.
- I m. Karolina Przygodzka w konkursie na album „Misje Pokojowe i zaangażowanie się Europy w pomoc humanitarna na rzecz krajów trzeciego świata w ciagu ostatnich dziesięciu lat”.
- I m. Agnieszka Lameńska w Międzygimnazjalnym Konkursie Ekologicznym pod hasłem „Rozpal niepokój o Ziemię”.
- III m. Magdalena Staszkiewicz w Międzygimnazjalnym Konkursie Ekologicznym pod hasłem „Rozpal niepokój o Ziemię”.
- II m. Agnieszka Krygier w Międzygimnazjalnym Konkursie Wiedzy o Językach „Poliglota”.
- III m. Agnieszka Krygier w Międzygimnazjalnym Konkursie Gramatycznym.
- I m. zespół „Bravissimo” w I Powiatowym Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej w kategorii zespół muzyczny.
- II m. Justyna Gradoń w I Powiatowym Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej w kategorii solista.
- III m. Karolina Lisek w I Powiatowym Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej w kategorii solista.
- III m. Agnieszka Lameńska w konkursie literackim SMS „W pogoni za refleksją”.
- II m. Bartosz Botko, Patrycja Grajca, Agnieszka Lameńska w I powiatowym konkursie „Co wiesz o Samorządzie Terytorialnym i Radzie Gminy”.
- II m. zespół „Bravissimo” w X Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek Woźniki 2008.
- I m. Karolina Przygodzka w V Regionalnym Konkursie Językoznawczym.
- I m. Agnieszka Lameńska, Mateusz Mańko w I Powiatowym Konkursie „Matematyczno-Przyrodniczy Czar Par”.
- III m. Magdalena Sroka w Konkursie Polonistycznym dla Gimnazjów „Wiem, co czytam”.
- Aleksandra Olbrych laureat XIV edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”.
- Wyróżnienie Karolina Kowacka w Powiatowym Konkursie Poezji Śpiewanej i Recytatorskiej.
- Wyróżnienie Agnieszka Lameńska w II Powiatowym Konkursie Literackim z cyklu „Dar słowa i radość tworzenia”.
- Wyróżnienie Izabela Figzał w XX Regionalnym Konkursie Recytatorskim.
- Wyróżnienie Ewelina Niciejska w XX Regionalnym Konkursie Recytatorskim.
- Wyróżnienie Agnieszka Krygier w V Regionalnym Konkursie Językoznawczym.
- Wyróżnienie Agata Skórska w I Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o AIDS Pt. „Żyję bez ryzyka”.
- Wyróżnienie Adrian Orłowski w Międzygimnazjalnym Konkursie Fotograficznym „Wakacje 2007”.
- Wyróżnienie Jakub Musiał w Międzygimnazjalnym Konkursie Fotograficznym „Wakacje 2007”.
- Wyróżnienie Monika Zimoch w Konkursie Polonistycznym dla Gimnazjów „Wiem, co czytam”.
- Wyróżnienie Agnieszka Krygier w Konkursie Polonistycznym dla Gimnazjów „Wiem, co czytam”.
- Wyróżnienie Izabela Figzał w IV Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Rodzinne klimaty”.
- Wyróżnienie Justyna Gradoń w Regionalnym Konkursie Komputerowym pt. "Najładniejsza Kartka Wielkanocna".
- Wyróżnienie Patryk Kępa w Powiatowym Konkursie Informatycznym na najlepszą prezentację multimedialną „Moja szkoła, moja klasa”.
Osiągnięcia sportowe:
- II m. w BIEGU ULICZNYM ”ZŁOTA MILA” CZĘSTOCHOWY
- IV m. MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w piłce nożnej – chłopcy
- VII m. MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY W PŁYWANIU – dziewczęta i chłopcy
- VIII m. MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w siatkówce – dziewczęta
- I m. RAJD NA ORIENTACJE – dziewczęta
- IV m. MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w koszykówce - chłopcy
- II m. MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w koszykówce – dziewczęta
- IV m. MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY łyżwiarstwo szybkie - chłopcy
- V m. MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY łyżwiarstwo szybkie - dziewczęta
- VIII m. MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w siatkówce – dziewczęta
- VIII m. MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w piłce ręcznej - dziewczęta
- III m. DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w L.A. - dziewczęta
- V m. WOJEWÓDZKA GIMNAZJADA MŁODZIEŻY zawody rejonowe – L.A. dziewczęta
- V m. DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w L.A. - chłopcy
- III m. MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w dwuboju nowoczesnym - dziewczęta
- V m. MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w dwuboju nowoczesnym - chłopcy
- III m. MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w badmintonie – dziewczęta i chłopcy
- V m, MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w piłce plażowej - dziewczęta
- III m. CHEERLEADERS POWIAT - mała i duża formacja
Posted by Ostrowski Rafał Sty 09, 2010