All for Joomla All for Webmasters

Uwaga!

Od dnia 28.08.2018 r. strona nie będzie aktualizowana.
Zapraszamy na stronę Szkoły Podstawowej nr 41 im. Jana Matejki:

www.sp41.czest.pl

all4web

Osiągnięcia naukowe i artystyczne:

  • Aleksandra Psonka laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego.
  • Anna Smolarczyk dyplom laureata VII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Matematyki. 
  • Joanna Flis dyplom laureata X miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Matematyki. 

  • V miejsce Bartłomiej Ordon, Katarzyna Jurga w I Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego.
  • II miejsce Maciej Grzybek w kategorii Programy Komputerowe XV Konkurs Twórczości Informatycznej i Radioamatorskiej.
  • III miejsce Katarzyna Radłowska w kategorii Dydaktyczne Strony Internetowe XV Konkurs Twórczości Informatycznej i Radioamatorskiej.
  • I miejsce Wojciech Bednarczyk, Olga Gawin, Dominika Kozłowska, Marta Syguda, Ela Szymonik w zespołowym Międzygimnazjalnym Konkursie Wiedzy z Historii Sztuki.
  • III miejsce Daria Będkowska, Aleksandra Czajka, Łukasz Czyżewski w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym „Czy znasz mity greckie?”
  • II miejsce Maria Kania w Miejskim Recytatorskim Konkursie Mickiewiczowskim.
  • II miejsce Maria Bobowska w konkursie „Pokolenie Kolumbów – Żołnierze Szarych Szeregów i Armii Krajowej”.
  • III miejsce Karolina Aboud, Ela Szymonik, Ela Wszendybył w Biologicznym Konkursie Wiedzy o AIDS.
  • Alfik humanistyczny Ela Mazurek I miejsce w województwie II miejsce w kraju; Marek Czapliński I miejsce w województwie IX miejsce w kraju. 
  • Laureat etapu wojewódzkiego XII edycji konkursu „Europa w szkole” pod hasłem „Rozumienie Europy przez kulturę i sport” Maria Bobowska za pracę informatyczną

 

Osiągnięcia sportowe:

 

  • II m. SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE – dziewczęta
  • II m. SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE –  chłopcy
  • VII m.  MIEJSKIE IGRZYSKA  MŁODZIEŻY  SZKOLNEJ   –  w szachach chłopcy
  • IV m.  MIEJSKIE IGRZYSKA  MŁODZIEŻY  SZKOLNEJ   –  w szachach dziewczęta
  •  I m.  MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w koszykówce – dziewczęta
  • III m.  MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w koszykówce –  chłopcy
  • II m.  w  BIEGU ULICZNYM  „ZŁOTA MILA”
  • II m. MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w piłce ręcznej dziewczęta
  • I m. REJONOWE  BIEGI   PRZEŁAJOWE –  dziewczęta
  • VI m.  MIEJSKIE IGRZYSKA  MŁODZIEŻY  SZKOLNEJ w tenisie stołowym dziewczęta
  • IV m.  REJONOWE  BIEGI   PRZEŁAJOWE – chłopcy
  • II m.  MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w pływaniu dziewczęta
  • III m.  MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY –  w sztafecie pływackiej dziewczęta
  • IX . MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w pływaniu chłopcy
  • XI m.  FINAŁ WOJEWÓDZKI  sztafetowych biegów przełajowych – dziewczęta
  • I m.  HALOWE  MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w la  – dziewczęta
  • IV m.  HALOWE  MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w la – chłopcy
  • II m. w MITINGU „SZYBCIEJ DALEJ WYŻEJ –dziewczęta 
  • II m. w MITINGU „SZYBCIEJ DALEJ WYŻEJ – chłopcy
  • III m. MIEJSKIE IGRZYSKA  MŁODZIEŻY  SZKOLNEJ    w koszykówce –chłopcy
  • I m. DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w la. – dziewczęta
  • II m. DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w la – chłopcy
  • V m. MIEJSKIE IGRZYSKA  MŁODZIEŻY  SZKOLNEJ    w  siatkówce – dziewczęta
  • I m. MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY łyżwiarstwo szybkie – dziewczęta
  • I m. – dziewczęta ; VI m. – chłopcy   – Współzawodnictwo sportowe

Back to top