All for Joomla All for Webmasters

Uwaga!

Od dnia 28.08.2018 r. strona nie będzie aktualizowana.
Zapraszamy na stronę Szkoły Podstawowej nr 41 im. Jana Matejki:

www.sp41.czest.pl

all4web

Osiągnięcia naukowe i artystyczne:

  • Michał Kot laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki.
  • Anna Smolarczyk laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki.
  • Barbara Świerczek laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii .
  • Michał Kot laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii. 
  • Barbara Świerczek laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii.
  • Barbara Świerczek finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego.
  • Anna Smolarczyk finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego.
  • Anna Smolarczyk finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii.
  • Michał Kot finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii.

  • I miejsce  Nina Janicka w Międzygimnazjalnym Konkursie języka niemieckiego „Deutsch macht spass”.
  • I miejsce Dominika Kozłowska, Elżbieta Szymonik, Aleksandra Gawin, Marta Syguda, Wojciech Bednarczyk w II Międzygimnazjalnym Konkursie Wiedzy o Sztuce Europejskiej.
  • II miejsce Marcin Krykwiński w kategorii – gimnazja XVI Konkurs Twórczości Informatycznej.
  • III miejsce Daria Zychowicz, Anna Bajer w III Powiatowym Konkursie na prezentację multimedialną „Czy w mojej miejscowości znajdują się miejsca, które należy objąć ochroną?”.
  • I miejsce Maria Kania w II Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Ach, tworzyć, tworzyć…”.
  • I miejsce Maria Kania w II Międzygimnazjalnym Konkursie Recytatorskim „Odszedł… - lecz żyje wśród nas” Poezja Czesława Miłosza.
  • II miejsce Hubert Chróścicki w III Międzygimnazjalnym Konkursie na Kartkę Walentynkową pod hasłem: „Miłość, przyjaźń i tolerancja w Europie.
  • II miejsce Gimnazjum nr 12 w VI Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym „Ochrona Gleb”.
  • I miejsce Anna Sanecka w VI Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym „Ochrona Gleb”.
  • Laureat konkursu gimnazjalnego „Matematyka w praktyce” Janusz Nowak.
  • Laureat Ogólnopolskiego konkursu  języka angielskiego „FOX” pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego Monika Łebek.

 

Osiągnięcia sportowe:

 

  • X m. GIMNAZJADA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ WOJ. ŚLĄSKIEGO w la. –  chłopcy
  • I m. MIEJSKIE IGRZYSKA  MŁODZIEŻY  SZKOLNEJ  w sztafetowych biegach przełajowych   – dziewczęta
  • I m. REJONOWE  BIEGI   PRZEŁAJOWE – dziewczęta
  • IX m. w WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM w biegach przełajowych – dziewczęta
  • I m.  w  BIEGU ULICZNYM  „ZŁOTA MILA”
  • I m . sztafecie mieszanej 5x600 „ZŁOTA MILA”
  • VII m. MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w piłce nożnej – chłopcy
  •  X m.  MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w pływaniu – dziewczęta i chłopcy
  • VI m. MIEJSKIE IGRZYSKA  MŁODZIEŻY  SZKOLNEJ  w sztafetowych biegach przełajowych   – chłopcy
  • II m.  MIEJSKIE IGRZYSKA  MŁODZIEŻY  SZKOLNEJ   w la. – dziewczęta
  • II m.  MISTRZOSTWA REGIONU CZĘSTOCHOWSKIEGO w la. – dziewczęta
  • I m. MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w koszykówce – dziewczęta
  • I m. MISTRZOSTWA POWIATU CZĘSTOCHOWY w koszykówce – dziewcząt
  • III m.  MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w koszykówce – chłopcy
  • I m.  MISTRZOSTWA REGIONU CZĘSTOCHOWSKIEGO w la – chłopcy
  • I m.  MIEJSKIE IGRZYSKA  MŁODZIEŻY  SZKOLNEJ   w la – chłopcy
  • II m.  MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY piłce ręcznej- chłopcy
  • IV m.  MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w tenisie stołowym – chłopcy
  • II m. w III  MITINGU „ SZYBCIEJ DALEJ WYŻEJ”  – dziewczęta i chłopcy
  • I m.  DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY – dziewczęta
  • II m. DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY – chłopcy
  • II m. REGIONALNE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA w la. – dziewczęta
  • III m.  REGIONALNE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA w la – chłopcy 
  • I m. – dziewczęta ; VI m. – chłopcy – Współzawodnictwo sportowe

Back to top