All for Joomla All for Webmasters

Uwaga!

Od dnia 28.08.2018 r. strona nie będzie aktualizowana.
Zapraszamy na stronę Szkoły Podstawowej nr 41 im. Jana Matejki:

www.sp41.czest.pl

all4web

 Osiągnięcia naukowe i artystyczne:

  • Joanna Smolarczyk finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego.

  • Mateusz Mańko bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny.
  • I miejsce Adrian Stępień w powiatowym konkursie „Polska Piastów”.
  • II miejsce Marlena Jasak w V konkursie wiedzy o Częstochowie „Znam moje miasto”.
  • III miejsce Michał Kasprzak w V konkursie wiedzy o Częstochowie „Znam moje miasto”.
  • I miejsce Katarzyna Świderek w II Powiatowym Konkursie Ekologicznym.
  • II miejsce Magdalena Bernacka w II Powiatowym Konkursie Ekologicznym.
  • III m. Sebastian Minkiewicz w IV międzypowiatowym konkursie astronomicznym URANIA.
  • II m. Krzysztof Zymek w konkursie na felieton „Szkolne klimaty”.
  • III m. Martyna Kowalczyk w konkursie na felieton „Szkolne klimaty”.
  • II m. zespół wokalno-instrumantalny „Bravissimo” w eliminacjach rejonowych XXXII Wojewódzkiego Przeglądu Szkolnych Zespołów Artystycznych.
  • III miejsce zespół „Bravissimo” w IX Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek pt. „Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś”.
  • I m. Karolina Kowacka w konkursie literackim organizowanym w ramach kampanii społecznej Pola Nadziei 2007.
  • I m. Bartosz Botko w konkursie recytatorskim podczas IV Diecezjalnego Kongresu Misyjnego Dzieci na Jasnej Górze.
  • I m. Karolina Kowacka w konkursie literackim „Daj dłoń!”.
  • III m. dla Gimnazjum nr 12 w II Powiatowym Konkursie Ekologicznym.
  • II m. Agnieszka Lameńska w konkursie plastycznym „Miejsce spotkania z Matejką i jego twórczością”.
  • III m. Agnieszka Kokot w konkursie plastycznym „Miejsce spotkania z Matejką i jego twórczością”.
  • I m. Agnieszka Krygier w konkursie plastycznym „Exlibris Biblioteki Publicznej w Częstochowie”.
  • II m. Adrian Orłowski w konkursie plastycznym „Exlibris Biblioteki Publicznej w Częstochowie”.
  • III m. Julia Strojec w konkursie plastycznym „Exlibris Biblioteki Publicznej w Częstochowie”.
  • I miejsce Joanna Langier w konkursie plastycznym pt. „Bohater ulubionej bajki”.
  • II miejsce Wojciech Karoń w konkursie plastycznym pt. „Bohater ulubionej bajki”.
  • III miejsce Izabela Grządziel w konkursie plastycznym pt. „Bohater ulubionej bajki”.
  • III m. dla Gimnazjum nr 12 w powiatowym konkursie z zakresu profilaktyki uzależnień tytoniu.
  • 13 lokata w kraju, 41 lokata międzynarodowa Mateusz Mańko w konkursie matematycznym Geniusz Logicus.
  • 56 lokata w kraju, 208 lokata międzynarodowa Marta Tyrka w konkursie matematycznym Geniusz Logicus.
  • Joanna Smolarczyk Nagroda Prezydenta Miasta Częstochowy.
  • Wyróżnienie Robert Marciniak w V Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Różne odcienie wody”.
  • Wyróżnienie Paulina Warzecka w IV Międzygimnazjalnym Konkursie Piosenki Europejskiej.
  • Wyróżnienie Karolina Kowacka w IV Międzygimnazjalnym Konkursie Piosenki Europejskiej.
  • Wyróżnienie Martyna Kowalczyk w V Powiatowym Konkursie Poprawnej Polszczyzny „O gęsie pióro Mikołaja Reja”.
  • Wyróżnienie Olga Dankowiakowska w II Powiatowym Konkursie Wiedzy NT. Uzależnień oraz innych zagrożeń w XXI w. „Jestem świadomy – jestem bezpieczny”.
  • Wyróżnienie dla redakcji gazety „Cela 12” w IX Częstochowskim Przeglądzie Gazet Szkolnych.
  • Wyróżnienie Paweł Łubianka w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny.
  • Wyróżnienie Joanna Smolarczyk w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny.
  • Wyróżnienie Łukasz Kazakin w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny.
  • Wyróżnienie Patryk Kępa w konkursie plastycznym pt. „Bohater ulubionej bajki”.
  • Wyróżnienie Justyna Gradoń w konkursie plastycznym pt. „Bohater ulubionej bajki”.
  • Wyróżnienie Bartek Marciniak w konkursie plastycznym pt. „Bohater ulubionej bajki”.
  • Wyróżnienie Marta Sroka w II edycji powiatowego konkursu informatycznego na najładniejszą prezentację multimedialną „Moja szkoła, moja klasa”.

 

Osiągnięcia sportowe:

 

  • II m. SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE - dziewczęta
  • IX m. SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE - chłopcy
  • VI m. REJONOWE BIEGI PRZEŁAJOWE - dziewczęta
  • IV m. MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w piłce nożnej – chłopcy
  • IV m. w BIEGU ULICZNYM „ZŁOTAMILA”
  • V m. MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w siatkówce – dziewczęta
  • IV m. MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w koszykówce – dziewczęta
  • V m. MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w koszykówce - chłopcy
  • IV m. MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w piłce ręcznej - chłopcy
  • IX m. MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY łyżwiarstwo szybkie - dziewczęta
  • II m. MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY łyżwiarstwo szybkie - chłopcy
  • II m. MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w dwuboju nowoczesnym - dziewczęta
  • I m. DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w L.A. - dziewczęta
  • II m. DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w L.A. - chłopcy
  • IV m. MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w dwuboju nowoczesnym chłopcy
  • Współzawodnictwo sportowe III m. – dziewczęta; VI m. - chłopcy

Back to top