All for Joomla All for Webmasters

Uwaga!

Od dnia 28.08.2018 r. strona nie będzie aktualizowana.
Zapraszamy na stronę Szkoły Podstawowej nr 41 im. Jana Matejki:

www.sp41.czest.pl

all4web

Osiągnięcia naukowe i artystyczne:

  • Mateusz Mańko laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki.
  • Anna Hołubiczko finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii.
  • Agnieszka Krygier finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego.

  • I m. Joanna Langier w X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Pt. „112 w trudnej sprawie – nie używaj przy zabawie”.
  • I m. Patryk Kępa w II Powiatowym Konkursie Literackim z cyklu „Dar słowa i radość tworzenia”.
  • III m. Patryk Kępa w IX Regionalnym Konkursie „Wiersz i piosenka ekologiczna”.
  • I m. Adrian Stępień w Międzyszkolnym Konkursie dla Gimnazjalistów „Kazimierz Pułaski – jego życie i działalność”.
  • II m. zespół „Bravissimo” w eliminacjach rejonowych XXXIII Wojewódzkiego Przeglądu Szkolnych Zespołów Artystycznych.
  • III m. Magdalena Więcek w eliminacjach do I Festiwalu Piosenki Europejskiej.
  • I m. Karolina Przygodzka w konkursie na album „Misje Pokojowe i zaangażowanie się Europy w pomoc humanitarna na rzecz krajów trzeciego świata w ciagu ostatnich dziesięciu lat”.
  • I m. Agnieszka Lameńska w Międzygimnazjalnym Konkursie Ekologicznym pod hasłem „Rozpal niepokój o Ziemię”.
  • III m. Magdalena Staszkiewicz w Międzygimnazjalnym Konkursie Ekologicznym pod hasłem „Rozpal niepokój o Ziemię”.
  • II m. Agnieszka Krygier w Międzygimnazjalnym Konkursie Wiedzy o Językach „Poliglota”.
  • III m. Agnieszka Krygier w Międzygimnazjalnym Konkursie Gramatycznym.
  • I m. zespół „Bravissimo” w I Powiatowym Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej w kategorii zespół muzyczny.
  • II m. Justyna Gradoń w I Powiatowym Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej w kategorii solista.
  • III m. Karolina Lisek w I Powiatowym Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej w kategorii solista.
  • III m. Agnieszka Lameńska w konkursie literackim SMS „W pogoni za refleksją”.
  • II m. Bartosz Botko, Patrycja Grajca, Agnieszka Lameńska w I powiatowym konkursie „Co wiesz o Samorządzie Terytorialnym i Radzie Gminy”.
  • II m. zespół „Bravissimo” w X Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek Woźniki 2008.
  • I m. Karolina Przygodzka w V Regionalnym Konkursie Językoznawczym.
  • I m. Agnieszka Lameńska, Mateusz Mańko w I Powiatowym Konkursie „Matematyczno-Przyrodniczy Czar Par”.
  • III m. Magdalena Sroka w Konkursie Polonistycznym dla Gimnazjów „Wiem, co czytam”.
  • Aleksandra Olbrych laureat XIV edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”.
  • Wyróżnienie Karolina Kowacka w Powiatowym Konkursie Poezji Śpiewanej i Recytatorskiej.
  • Wyróżnienie Agnieszka Lameńska w II Powiatowym Konkursie Literackim z cyklu „Dar słowa i radość tworzenia”.
  • Wyróżnienie Izabela Figzał w XX Regionalnym Konkursie Recytatorskim.
  • Wyróżnienie Ewelina Niciejska w XX Regionalnym Konkursie Recytatorskim.
  • Wyróżnienie Agnieszka Krygier w V Regionalnym Konkursie Językoznawczym.
  • Wyróżnienie Agata Skórska w I Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o AIDS Pt. „Żyję bez ryzyka”.
  • Wyróżnienie Adrian Orłowski w Międzygimnazjalnym Konkursie Fotograficznym „Wakacje 2007”.
  • Wyróżnienie Jakub Musiał w Międzygimnazjalnym Konkursie Fotograficznym „Wakacje 2007”.
  • Wyróżnienie Monika Zimoch w Konkursie Polonistycznym dla Gimnazjów „Wiem, co czytam”.
  • Wyróżnienie Agnieszka Krygier w Konkursie Polonistycznym dla Gimnazjów „Wiem, co czytam”.
  • Wyróżnienie Izabela Figzał w IV Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Rodzinne klimaty”.
  • Wyróżnienie Justyna Gradoń w Regionalnym Konkursie Komputerowym pt. "Najładniejsza Kartka Wielkanocna".
  • Wyróżnienie Patryk Kępa w Powiatowym Konkursie Informatycznym na najlepszą prezentację multimedialną „Moja szkoła, moja klasa”. 

 

Osiągnięcia sportowe:

 

  • II m. w BIEGU ULICZNYM ”ZŁOTA MILA” CZĘSTOCHOWY
  • IV m. MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w piłce nożnej – chłopcy
  • VII m. MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY W PŁYWANIU – dziewczęta i chłopcy
  • VIII m. MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w siatkówce – dziewczęta
  • I m. RAJD NA ORIENTACJE – dziewczęta
  • IV m. MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w koszykówce - chłopcy
  • II m. MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w koszykówce – dziewczęta
  • IV m. MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY łyżwiarstwo szybkie - chłopcy
  • V m. MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY łyżwiarstwo szybkie - dziewczęta
  • VIII m. MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w siatkówce – dziewczęta
  • VIII m. MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w piłce ręcznej - dziewczęta
  • III m. DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w L.A. - dziewczęta
  • V m. WOJEWÓDZKA GIMNAZJADA MŁODZIEŻY zawody rejonowe – L.A. dziewczęta
  • V m. DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w L.A. - chłopcy
  • III m. MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w dwuboju nowoczesnym - dziewczęta
  • V m. MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w dwuboju nowoczesnym - chłopcy
  • III m. MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w badmintonie – dziewczęta i chłopcy
  • V m, MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY w piłce plażowej - dziewczęta
  • III m. CHEERLEADERS POWIAT - mała i duża formacja

Back to top