All for Joomla All for Webmasters

 Osiągnięcia naukowe i artystyczne:

  • Martyna Kornicka laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii.
  • Agnieszka Lameńska laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii.
  • Mateusz Mańko laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii.
  • Grzegorz Blachnicki laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii.
  • Magdalena Zajęcka laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii.
  • Mateusz Mańko laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki.
  • Paulina Tomżyńska finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii.
  • Martyna Kornicka finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii.
  • Agnieszka Lameńska finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii.
  • Adrian Stępień finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii.
  • Mateusz Mańko finalista IV Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów.

  • I miejsce Aleksandra Chatys w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o AIDS pt. "Żyję bez ryzyka" w kategorii prezentacja multimedialna.
  • I miejsce Aleksandra Chatys w Powiatowym Konkursie Wiedzy o AIDS pt. "Żyję bez ryzyka" w kategorii prezentacja multimedialna.
  • I miejsce Katarzyna Grajcar w II Powiatowym Konkursie Historii Ojczystej i Historii Sztuki "Dzieje Polski w twórczości Jana Matejki".
  • I miejsce Katarzyna Kędzia w Powiatowym Konkursie na Kartkę Walentynkową.
  • I miejsce Justyna Gradoń w Powiatowym Konkursie Ekologicznym.
  • I miejsce Drużyna Gimnazjum nr 12 w Powiatowym Konkursie Ekologicznym.
  • II miejsce Sylwia Kołodziejczyk w II Regionalnym Konkursie Komputerowym pt. "Najładniejsza kartka wielkanocna".
  • II miejsce Mateusz Raczyński w Powiatowym Konkursie Informatycznym na prezentację multimedialną "Moja szkoła, moja klasa" 2008/2009.
  • II miejsce Agata Mierzejewska w II Powiatowym Konkursie Ortograficznym.
  • II miejsce Joanna Langier w Powiatowym Konkursie Ekologicznym.
  • II miejsce Patrycja Grojca w Powiatowym Konkursie "Lwów - zawsze wierny".
  • II miejsce Gimnazjum nr  12 w Powiatowym Konkursie "Lwów - zawsze wierny".
  • III miejsce Karolina Proszkowska w II Regionalnym Konkursie Komputerowym pt. "Najładniejsza kartka wielkanocna".
  • III miejsce Grzegorz Blachnicki w III Powiatowym Konkursie Historycznym "Polska Piastów".
  • III miejsce Natalia Wolska w V Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Skrzydlate słowa".
  • III miejsce Agata Mierzejewska w Powiatowym Konkursie "Lwów - zawsze wierny".
  • III miejsce Mateusz Makówka w III Powiatowym Konkursie Multimedialnym "Cudze chwalicie swego nie znacie - Legendy Jury Krakowsko - Częstochowskiej".
  • III miejsce Gimnazjum nr 12 w konkursie "Zbieramy makulaturę i zużyte baterie" zorganizowanym przez Komendę Hufca ZHP w Częstochowie.
  • I miejsce Aleksandra Chatys w V Konkursie Recytatorskim "Wiersze poetów częstochowskich".
  • III miejsce Bartosz Botko w V Konkursie Recytatorskim "Wiersze poetów częstochowskich".
  • I miejsce Agata Czaja w V Międzygimnazjalnym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej.
  • I miejsca Aleksandra Chatys w V Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "piękno poezji i prozy renesansowej".
  • I miejsce w eliminacjach do II Festiwau Piosenki Europejskiej.
  • III miejsce Anna Dziadek w V Międzygimnazjalnym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej.
  • III miejsce Gimnazjum nr 12 w Turnieju gimnazjalnym "Prusball".
  • III miejsca Bartosz Botko w V Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "piękno poezji i prozy renesansowej".
  • IV miejsce Mateusz Mańko w I międzygimnazjalnym turnieju wiedzy chemicznej "Związki nieorganiczne w moim otoczeniu".
  • wyróznienie Oskar Jończyk w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny 2009".
  • wyróznienie Mateusz Mańko w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny 2009".
  • wyróżnienie Magdalena Jabłońska w II Regionalnym Konkursie Komputerowym pt. "Najładniejsza kartka wielkanocna".
  • wyróżnienie Katarzyna Kędzia w Powiatowym Konkursie Informatycznym na prezentację multimedialną "Moja szkoła, moja klasa" 2008/2009.
  • wyróżnienie Aleksandra Chatys w V Międzygimnazjalnym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej.
  • wyróżnienie Bartosz Botko w II Powiatowym Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej w kategorii poezja.
  • wyróżnienie Martyna Kornicka w III Powiatowym Konkursie Historycznym "Polska Piastów".
  • wyróżnienie Damian Łuszczyński w III Powiatowym Konkursie Historycznym "Polska Piastów".
  • wyróżnienie Aleksandra Chatys w V Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Skrzydlate słowa".
  • wyróznienie Magdalena Białas w I Powiatowym Konkursie "Współczesna proza młodzieżowa".
  • wyróznienie Zuzanna Ludwin w XIII Ogólnopolskim Konkursie na Pracę Literacką.

Osiągnięcia sportowe:

 

  • I m. MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ w piłce ręcznej - chłopcy
  • VI m. MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ w piłce nożnej- chłopcy
  • II m. Olga Wcześniak w IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ POWIATU GRODZKIEGO halowe zawody L-A (60 m)
  • II m. w kategorii TM w XXI Karnawałowych Marszach na Orietnacje
  • III m. w kategorii TM w XXI Karnawałowych Marszach na Orietnacje
  • IV m. w kategorii TM w XXI Karnawałowych Marszach na Orietnacje
  • V m. w kategorii TM w XXI Karnawałowych Marszach na Orietnacje
  • VI m. w kategorii TM w XXI Karnawałowych Marszach na Orietnacje
  • III m. GIMNAZJADA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ POWIATU GRODZKIEGO w piłce siatkowej plażowej - dziewczęta
  • III m. IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ POWIATU GRODZKIEGO w badmintonie - chłopcy
  • IV m. GIMNAZJADA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ POWIATU GRODZKIEGO w dwuboju nowoczesnym - dziewczęta
  • IV m. GIMNAZJADA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ POWIATU GRODZKIEGO w dwuboju nowoczesnym - chłopcy
  • IV m. Aleksandra Bochat w IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ POWIATU GRODZKIEGO w badmintonie.
  • IV m. Maciej Socha w IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ POWIATU GRODZKIEGO w badmintonie.
  • IV m. IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ POWIATU GRODZKIEGO w badmintonie - dziewczęta 
  • IV m. MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ tenis stołowy - chłopcy
  • V m. GIMNAZJADA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ POWIATU GRODZKIEGO w piłce nożnej- dziewczęta
  • V m. Gimnazjum nr 12 w GIMNAZJADZIE MŁODZIEŻY SZKOLNEJ POWIATU GRODZKIEGO w druzynowych zawodach L-A
  • V m. MIEJSKIE ZIMOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ łyżwiarstwo szybkie - chłopcy
  • V m. MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ pływanie - chłopcy
  • I m. Anna Łapaj w GIMNAZJADZIE MŁODZIEŻY SZKOLNEJ POWIATU GRODZKIEGO w druzynowych zawodach L-A (skok wzwyż)
  • I m. Patrycja Kowalska w GIMNAZJADZIE MŁODZIEŻY SZKOLNEJ POWIATU GRODZKIEGO w druzynowych zawodach L-A (100 m)
  • III m. Justyna Dyl w GIMNAZJADZIE MŁODZIEŻY SZKOLNEJ POWIATU GRODZKIEGO w druzynowych zawodach L-A (skok wzwyż)
  • I m. w MIĘDZYNARODOWYM XIX BIEGU ULICZNYM „ZŁOTA MILA”
  • III m. Katarzyna Kędzia, Paulina Trzeciak, Klaudia Stojek w kategorii TM w XIV Andrzejkowo-Mikołajkowych Marszach na Orientację AMINO 2008
  • IV m. Sylwia Kołodziejczyk, Justyna Szałapska, Monika Górak w kategorii TM w XIV Andrzejkowo-Mikołajkowych Marszach na Orientację AMINO 2008
  • V m. Magdalena Grzyb, Magdalena Gęsiarz, Wojciech Statowski w kategorii TM w XIV Andrzejkowo-Mikołajkowych Marszach na Orientację AMINO 2008
  • VII m. MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ koszykóka - dziewczęta

Back to top