All for Joomla All for Webmasters

Osiągnięcia naukowe i artystyczne:

 
  • Olga Owczarek laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego.
  • Artur Prokopiuk laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii.
  • Aleksandra Tomaszewska laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii.
  • Aleksandra Daniel laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii.
  • Izabela Skrzynecka laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii.
  • Aleksandra Tomaszewska laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii.
  • Izabela Skrzynecka  laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego.
  • Sylwia Kołodziejczyk  finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego.
  • Katarzyna Mieleszko finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego.
  • Martyna Karoń finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego.
  • Justyna Tutaj  finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego.
  • Klaudia Litwiniak finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii.
  • Maciej Sobański finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii.
  • Katarzyna Mieleszko finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii.
  • Sylwia Kołodziejczyk finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki.


  • I miejsce Izabela Skrzynecka, Katarzyna Mieleszko i Sylwia Kołodziejczyk w Konkursie Wojewódzkim "Moja przyszłość w Unii Europejskiej". 
  • I miejsce Magdalena Knapczyk w IV Powiatowym Konkursie Historii Ojczystej i Historii Sztuki "Dzieje Polski w twórczości Jana Matejki" w kategorii "Reprodukcja obrazu Jana Matejki lub jego uczniów". 
  • I miejsce Michael Olesik w konkursie na prezentację multimedialną pt: „Jestem i zawsze byłem tylko żołnierzem” – gen. Władysław Anders.
  • I miejsce Aleksandra Chatys w Powiatowym Konkursie recytatorskim "Motywy biblijne w literaturze".
  • I miejsce Olga Owczarek w II Powiatowym Konkursie poświęconym Twórczości bł. Jana Pawła II - kategoria poezja śpiewana.
  • I miejsce Aleksandra Chatys w II Powiatowym Konkursie poświęconym Twórczości bł. Jana Pawła II - kategoria poezja recytowana.
  • II miejsce Anna Szczukocka w II Powiatowym Konkursie na Artykuł Prasowy "Moje miejsce na Ziemi".
  • Adrianna Blachnicka laureatka X Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego z Księgi proroka Jeremiasza.
  • II miejsce zespół Bravissimo w IV Powiatowym Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej w kategorii pieśń.
  • II miejsce Weronika Ostrowska w IV Powiatowym Konkursie Ortograficznym.
  • II miejsce mateusz Makówka w Powiatowym Konkursie na Prezentację Multimedialną Poświęconą Twórcom Literackim Związanym z Częstochową.
  • II miejsce Michał Tokarski w II Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Z głową na karabinie".
  • III miejsce Monika Czajkowska w IV Powiatowym Konkursie Historii Ojczystej i Historii Sztuki "Dzieje Polski w twórczości Jana Matejki" w kategorii "Reprodukcja obrazu Jana Matejki lub jego uczniów".
  • III miejsce Adrianna Blachnicka w IV Powiatowym Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej w kategorii poezja.
  • I miejsce Karolina Kalwik w szkolnym Konkursie Komputerowo-Plastycznym pt. „Najładniejsza kartka bożonarodzeniowa  lub sylwestrowa”.
  • I miejsce Mateusz Stępień w szkolnym Konkursie Komputerowo-Plastycznym pt. „Najładniejsza kartka bożonarodzeniowa  lub sylwestrowa”.
  • I m. Olga Potyralska w Międzyszzkolnym Konkursie Literackim "Przyszłość wyimaginowana".
  • I m. Gimnazjum nr 12 w IV Powiatowym Konkursie "Matematyczno-Przyrodniczy Czar Par".
  • II miejsce Joanna Nabiałek w szkolnym Konkursie Komputerowo-Plastycznym pt. „Najładniejsza kartka bożonarodzeniowa  lub sylwestrowa”.
  • II miejsce Magdalena Ambicka w szkolnym Konkursie Komputerowo-Plastycznym pt. „Najładniejsza kartka bożonarodzeniowa  lub sylwestrowa”.
  • III miejsce Monika Cudak w szkolnym Konkursie Komputerowo-Plastycznym pt. „Najładniejsza kartka bożonarodzeniowa  lub sylwestrowa”.
  • wyróżnienie Martyna Karoń, Sylwia Kołodziejczyk, Klaudia Litwiniak w konkursie na prezentację multimedialną pt: „Jestem i zawsze byłem tylko żołnierzem” – gen. Władysław Anders.
  • wyróżnienie Mateusz Marchewka w szkolnym Konkursie Komputerowo-Plastycznym pt. „Najładniejsza kartka bożonarodzeniowa  lub sylwestrowa”.



Osiągnięcia sportowe:

 
  • I m. Mistrzostwa Częstochowy- tenis ziemny.
  • I m. Maciej Sapota indywidualnie - tenis ziemny.
  • I m. Złota Mila Częstochowy- drużynowo.
  • VII m. Mistrzostwa Częstochowy-piłka siatkowa dziewczęta.
  • V m. . Liga Rowerowa - dziewczęta kl. II-III.
  • V m. Drużynowe Zawody LA - dziewczęta.
  • V m. Liga Rowerowa - chłopcy.
  • VI m. Gimnazjada Młodzieży Szkolnej powiatu grodzkiego, sztafetowe Biegi Przełajowe - dziewczęta.
  • IV m. I otwarty turniej „Latająca Zośka” - chłopcy.
  • VII m. Mistrzostwa Częstochowy – pływanie chłopcy.
  • II m. Mikołajkowy Turniej - piłka ręczna chłopców.
  • II m. Turniej piłki siatkowej chłopców o Puchar Radnego Miasta Częstochowy.
  • Awans dziewcząt do finału Mistrzostw Częstochowy w piłce koszykowej.

Back to top