All for Joomla All for Webmasters

Osiągnięcia naukowe i artystyczne

  • Piotr Kołodziejczyk laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
  • Weronika Ostrowska laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
  • Adrianna Blachnicka laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
  • Krystian Rachwał laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii
  • Magdalena Knapczyk laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii
  • Piotr Kołodziejczyk finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii
  • Aleksandra Maliszewska finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii
  • Joanna Nabiałek finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii
  • Piotr Kołodziejczyk finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
  • Karolina Makuch finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
  • Olga Potzralska finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
  • Marcel Raksimowicz finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

 

  • I miejsce Karolina Chrząstek w XIII Regionalnym Konkursie Dendrologicznym pod hasłem "Znam drzewa i krzewy"
  • I miejsce Karol WIatrowski w I Powiatowym Konkursie Historycznym "Prezydenci II Rzeczpospolitej"
  • I miejsce Zuzanna Ryś w Powiatowym Konkursie Kaligraficznym
  • I miejsce Gimnazjum nr 12 (Piotr Kołodziejczyk i Marcel Raksimowicz) w VI Powiatowym Turnieju "Matematyczno-przyrodniczy Czar Par"
  • I miejsce Olga Potyralska w IV edycji konkursu "JA, TY, MY" na sztukę teatralną
  • II miejsce Ewa Zajączkowska w II Regionalnym Konkursie Komputerowym pt. „Najładniejsza kartka świąteczna"
  • II miejsce Paulina Grzesik w powiatowym Konkursie Komputerowym pt. "Najładniejsza kartka walentynkowa"
  • II miejsce Martyna Kos w konkursie historycznym pt. "Polska Jagiellonów"
  • III miejsce Aleksandra Pniak w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Bezpieczna droga do szkoły"
  • III miejsce Zuzanna Ryś w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Świat w oczach dziecka"
  • III miejsce uczniowie klasy 2b w XI Przeglądzie Zespołów Teatralnych "Wręczyckie Jasełka 2013" - Tradycje Bożonarodzeniowa budująca tożsamość
  • III miejsce Karol Wiatrowski w II Powiatowym Konkursie Polonistyczno-Historycznym „Życie i działalność Józefa Piłsudskiego”
  • III miejsce Weronika Czyżewska w IV edycji konkursu "JA, TY, MY" na sztukę teatralną
  • Wyróżnienie Patrycja Balik w II Regionalnym Konkursie Komputerowym pt. „Najładniejsza kartka świąteczna"
  • Wyróżnienie Michał Maras w II Regionalnym Konkursie Komputerowym pt. „Najładniejsza kartka świąteczna"
  • Wyróżnienie Szymon Dec w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Bezpieczna droga do szkoły"
  • Wyróżnienie Piotr Kołodziejczyk w Powiatowym Konkursie Komputerowym pt. "Najładniejsza kartka walentynkowa"
  • Wyróżnienie Michał Maras w Powiatowym Konkursie Komputerowym pt. "Najładniejsza kartka walentynkowa"
  • Wyróżnienie Jakub Wilczyński w I Powiatowym Konkursie Historycznym "Prezydenci II Rzeczpospolitej"
  • Wyróżnienie Kacper Przybylski w Powiatowym Konkursie Historycznym „Kazimierz Pułaski – w służbie dwóch narodów”
  • Wyróżnienie Michał Maras w V Regionalnym Konkursie Komputerowym dla uczniów szkół gimnazjalnych i podstawowych pt. "Najładniejsza Kartka Wielkanocna"
  • Wyróżnienie II stopnia Magdalena Knapczyk w Ogólnopolskim "Tęcza" pod hasłem "Kolory Jesieni"

Osiągnięcia sportowe

  • I miejsce ,, Złota mila Częstochowy” – Michalak Mateusz
  • I miejsce Piotr Kołodziejczyk, Paulina Grzesik, Wiktoria Kulak, Marta Rak w XXIV - karnawałowym marszu na orientację
  • II miejsce szkoła w ,, Złotej mili Częstochowy”
  • II miejsce Bartosz Gęsiarz w łyżwiarstwie szybkim chłopców Gimnazjady Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego
  • III miejsce Gimnazjum nr 12 w łyżwiarstwie szybkim chłopców Gimnazjady Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego
  • III miejsce Jonasz Hartwich i  Wojciech Bzdok w XXIV - karnawałowym marszu na orientację
  • III miejsce Gimnazjum nr 12 w Integracyjnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej o puchar Prezesa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Częstochowy
  • Ada Jońska – 9 miejsce Mistrzostwa Polski w rzucie młotem
  • I miejsce turniej piłki siatkowej chłopców ,, Gram w siatkówkę – żyję zdrowo na sportowo” 
  • I miejsce turniej piłki siatkowej chłopców z okazji Dnia Sportu organizowany przez Zespół Szkół Technicznych
  • V miejsce Powiatowy turniej piłki nożnej dziewcząt
  • V miejsce w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i IX chłopców
  • II miejsce w Jurajskiej Lidze Rowerowej dziewcząt – Emilia Grajcar
  • III miejsce w Jurajskiej Lidze Rowerowej chłopców – Adam Randak

Back to top