All for Joomla All for Webmasters

Osiagnięcia naukowe i artystyczne

  • Piotr Kołodziejczyk laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
  • Julia Ratka laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
  • Piotr Kołodziejczyk laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
  • Piotr Kołodziejczyk laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Społeczeństwie
  • Natalia Małyska laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii
  • Joanna Koła finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii

  • Michał Suszalski laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego EDI „Biblia i Przypowieści Biblijne”
  • Oskar Woźniaki laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego EDI „Biblia i Przypowieści Biblijne”
  • I miejsce Zofia Pulcer w IX Konkursie Plastycznym „Szopka Bożonarodzeniowa”
  • I miejsce Paweł Czerwik w powiatowym konkursie ”330 rocznica odsieczy wiedeńskiej. Z dziejów wojskowości polskiej XVII”
  • I miejsce Patryk Siedlik w II Powiatowym Konkursie Literacko-Plastycznym „Zima słowem i pędzlem malowana”
  • I miejsce i nagroda Grand Prix Dawid Śledź w Ogólnopolskim Konkursie „Franc-T-Shirt” na logo koszulki promującej naukę języka francuskiego
  • I miejsce Klementyna Mazurek w Ogólnopolskim Konkursie literacko-plastycznym „Dis-moi 10 mots…à la folie 2014”
  • I miejsce Weronika Richane w II Powiatowym Konkursie Języka Francuskiego „Vive la France”
  • I miejsce Justyna Wróbel w II Regionalnym Konkursie literacko-plastycznym „Tak wiele nas łączy…notre amitié”
  • II miejsce Magdalena Dychto w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Ilustracja do wiersza Juliana Tuwima”
  • II miejsce Maximilian Bednarski w Międzypowiatowym Konkursie Plastycznym „ANIOŁ 2013”
  • II miejsce Aleksandra Maliszewska w Powiatowym Konkursie Ortograficznym
  • II miejsce Milena Skrzypek w Konkursie Plastycznym organizowanym przez Schronisko dla bezdomnych zwierząt „Marzenia bezdomnego Reksia”
  • II miejsce Paweł Kostrzanowski w XII Jurajskim Konkursie Plastycznym „Tradycyjne Ozdoby Choinkowe”
  • II miejsce Katarzyna Otrębska i Michał Suszalski w VII Powiatowym Turnieju "Matematyczno-Przyrodniczy Czar Par"
  • II miejsce Marta Garncarz w XVII Powiatowym Konkursie Wiedzy o Literaturze i Teorii Literatury
  • II miejsce Magdalena Dychto w konkursie plastycznym „Mój wymarzony zawód”
  • II miejsce Maciej Raźniak w konkursie „Częstochowianie w marszu do Niepodległej” pod patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy
  • II miejsce Zofia Pulcer w Powiatowym Konkursie o Najnowszej Historii Polski „od Narodzin Solidarności do Wolnej Polski. Polska w latach 1980-2014"
  • II miejsce Zofia Pulcer w Ogólnopolskim Konkursie literacko-plastycznym „Dis-moi 10 mots…à la folie 2014”
  • II miejsce Natalia Kaliściak w II Regionalnym Konkursie literacko-plastycznym „Tak wiele nas łączy…notre amitié”
  • III miejsce Piotr Mońka w II Powiatowym Konkursie Fotograficznym „BARWY JESIENI”
  • III miejsce Krzysztof Maciejewski w IX Konkursie Plastycznym „Szopka Bożonarodzeniowa”
  • III miejsce Maja Zajączkowska w Konkursie Plastycznym organizowanym przez Schronisko dla bezdomnych zwierząt „Marzenia bezdomnego Reksia”
  • III miejsce Paulina Łataś w Powiatowym Konkursie Wiedzy o „Kamieniach na szaniec”
  • III miejsce Maciej Raźniak w VII Powiatowym Konkursie Historii Ojczystej i Historii Sztuki „Dzieje Polski w twórczości Jana Matejki” w kategorii konkurs plastyczny
  • III miejsce Karolina Choraczyńska w konkursie recytatorkim poświęconym Juliuszowi Słowackiemu
  • III miejsce Uczniowie klasy 3f w XII Przeglądzie Zespołów Teatralnych „Wręczyckie Jasełka”
  • III miejsce zespół Bravissimow VII Powiatowym Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej w kategorii pieśń (zespół)
  • III miejsce Zofia Pulcer w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Krajobrazy mi znane - wiosną malowane. Oznaki wiosny w ogrodzie.” w kategorii fotografia
  • III miejsce Ali Aboud w Międzypowiatowym Konkursie Plastyczno-Fotograficznym "Wiosna, wiosna ach to Ty..."
  • III miejsce Zofia Witoszek, Piotr Kołodziejczyk, Cezary Szeląg w IV Powiatowym Turnieju Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym
  • III miejsce Karolina Kaliściak w II Regionalnym Konkursie literacko-plastycznym „Tak wiele nas łączy…notre amitié”
  • Wynik bardzo dobry Michał Suszalski w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2014"
  • Wynik bardzo dobry Piotr Kołodziejczyk w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2014"
  • Wyróżnienie Bartłomiej Lechowicz w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI „Biblia i Przypowieści Biblijne”
  • Wyróżnienie Kacper Kościelny w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI „Biblia i Przypowieści Biblijne”
  • Wyróżnienie dla Gimnazjum nr 12 w II Międzyszkolnym Konkursie "Szkolne Izby Pamięci i Tradycji Narodowej"
  • Wyróżnienie Kacper Trzeciak w konkursie na projekt graficzny logo Projektu Informacyjno-Promocyjnego „Młodzi-Kreatywni”
  • Wyróżnienie Maria Magdalena Jeziorowska w IV Powiatowym Konkursie Pieśni Religijnej i Maryjnej "Cecyliada"
  • WyróżnienieMaria Magdalena Jeziorowska w VII Powiatowym Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej w kategorii poezja
  • Wyróżnienie Iga Całus w Konkursie Plastycznym organizowanym przez Schronisko dla bezdomnych zwierząt „Marzenia bezdomnego Reksia”
  • Wyróżnienie Iga Całus w Regionalnym Konkursie Komputerowym "Najładniejsza Kartka Wielkanocna"
  • Wyróżnienie Karolina Sikora w powiatowym konkursie plastycznym „ZIMA słowem i pędzlem malowana”
  • Wyróżnienie Szymon Prusak w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2014"
  • Wyróżnienie Weronika Będkowska w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2014"
  • Wyróżnienie Julia Kotas w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2014"
  • Wyróżnienie Stanisław Szlufik w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2014"
  • Wyróżnienie Wiktoria Zygoń w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2014"
  • Wyróżnienie Klementyna Mazurek w Międzypowiatowym Konkursie Plastyczno-Fotograficznym "Wiosna, wiosna ach to Ty..."
  • Wyróżnienie Bartłomiej Lisiński w II Powiatowym Konkursie Języka Francuskiego „Vive la France”
 
Osiagnięcia sportowe

  • I miejsce Piotr Kołodziejczyk, Dawid Kiereś,- 40 Jesienne Marsze na Orientację
  • II miejsce Mateusz Michalak – Złota Mila Częstochowy
  • II miejsce w Jurajskiej Lidze Rowerowej runda jesienna -dziewcząt – Emilia Grajcar
  • III miejsce drużynowo- Złota Mila Częstochowy
  • III miejsce w sztafetowych biegach przełajowych Powiatu Grodzkiego- chłopcy
  • III miejsce Julia Owczarek- zawody pływackie, 50m styl motylkowy
  • IV miejsce w Jurajskiej Lidze Rowerowej runda jesienna- chłopcy- Damian Motylewski
  • IV miejsce w sztafetowych biegach przełajowych Powiatu Grodzkiego
  • IV miejsce w Mikołajkowym Turnieju piłki siatkowej dziewcząt w Gimnazjum nr 7
  • V miejsce w XIX Andrzejkowo-Mikołajkowych Marszach na Orientację w kategorii TP (Iga Całus, Anna Karońska, Izabela Karońska,Natalia Golc, Karolina Sikora)
  • VI miejsce Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego- piłka ręczna – chłopcy
  • VI miejsce Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego-    drużynowo dziewczęta-pływanie
  • VIII miejsce Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego- drużynowo chłopcy-pływanie

Back to top