All for Joomla All for Webmasters

Już po raz trzeci odbył się w naszej szkole Powiatowy Konkurs na Projekt Edukacyjny "Moja pasja, mój zawód" dla uczniów klas gimnazjalnych. Organizatorami konkursu są szkolni doradcy zawodowi p. Bożena Górniak i p. Katarzyna Pulcer. Konkurs objęty jest patronatem Śląskiego Kuratorium Oświaty i odbywa się przy współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Częstochowie. Konkurs ma na celu popularyzację wiedzy z zakresu planowania ścieżki kariery zawodowej, wspieranie i poszerzanie wiedzy uczniów na temat spójności pasji i przyszłego zawodu, rozwijanie kreatywności i aktywności twórczej uczniów poprzez zastosowanie różnych technik plastycznych.

Prezentacje i prace uczniów oceniali: p. Elżbieta Antosz (Powiatowy Urząd Pracy), p. Artemia Bańkowska (Centrum Informacji Zawodowej) i p. Paweł Jędrasiak (Wydziału Polityki Społecznej w UM).

Jury konkursu przyznało:
I miejsce - Julii Balik (SP 48 , Małgorzacie Wronie (SP nr 53),
II miejsce - Mikołajowi Skrzypczykowi (SP nr 53), Marii Grzywacz (SP nr 53), Martynie Nowackiej (G nr 5),
III miejsce - Mariannie Mrozek (Sp nr 41), Julii Przybył (SP nr 13).
Wyróżnienia otrzymali: Dominik Kasprzyk (SP nr 41), Dominika Górawska (SP nr 41), Amelia Ulińska (SP nr 7), Mateusz Iwiński (SP nr 53), Julia Modlińska (SP nr 53). Gratulujemy!

Back to top