All for Joomla All for Webmasters

Po obejrzeniu „Gwiezdnych wojen: Przebudzenie Mocy”

W ramach projektu edukacyjnego Dyskusyjnego Klubu Filmowego nasza grupa wybrała się do kina na film pt. „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy”. Produkcja została wyreżyserowana przez J. J. Abramsa, w 2015 roku. Film wszystkim bardzo się podobał. Szczególnie zadowoliły nas efekty, które były naprawdę świetne. Wysoko oceniamy również kostiumy. Aktorzy bardzo dobrze odgrywali swoje role. „Przebudzenie Mocy” nawiązywało do poprzednich części, co stworzyło perfekcyjną fabułę. Sceneria była dopracowana

w każdym szczególe. Choć film jest kierowany do młodzieży, to sądzimy, że będzie się dobrze na nim bawić nastolatek jak i dorosły czy też dziecko. Spadkobiercę gwiezdnej trylogii przekazanej z rąk George’a Lucasa w ręce J. J. Abramsa oceniamy na 5.5 gwiazdek na 6. Jak widać kontynuacja kultowej serii dorównuje swoim poprzednikom, zarówno w oryginalnej trylogii jak i prequelom*.

Uczestnicy DKF-u

*prequel [czytaj: prikłel] utwór (zwykle film, książka lub gra komputerowa) nawiązujący do innego utworu, poprzedzający jego fabułę (http://sjp.pl/prequel)
Źródło obrazu: www.filmweb.pl

Back to top