All for Joomla All for Webmasters

W dniu 21 marca 2016 r. odbył się w naszej szkole II Festiwal Kulinarny. Młodzież przygotowywała i prezentowała przygotowane przez siebie wypieki. Komisja w składzie wicedyrektor Rafał Ostrowski, pani Anna Gidziela, Bożena Górniak i Katarzyna Pulcer oceniała przygotowane potrawy pod względem walorów smakowych i estetyki podania. Po burzliwych obradach wyłoniono laureatów: I miejsce zajęły uczennice klasy III G: Wiktoria Rybiałek, Martyna Krysińska, Natalia Kuchnowska. II miejsce zajęła Natalia Zontek z klasy III B, natomiast III miejsce przypadło jabłecznikowi dziewcząt z klasy II e – Mai Trzepizur i Patrycji Urbańskiej. Weronika Łyzińska i Augustyn Kozłowski z klasy II e otrzymali za Brownie z orzechami wyróżnienie. Festiwal Kulinarny na dobre wpisał się w aktywizację młodzieży naszej szkoły z doradztwa zawodowego. Uczniowie mają możliwość rozwijania swoich pasji kulinarnych.

Wszystkim uczestnikom Festiwalu Kulinarnego gratulujemy!

Back to top