All for Joomla All for Webmasters

W dniu 12 stycznia 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 32 w Częstochowie odbyło się podsumowanie XIII Regionalnego Konkursu Fotografii Krajoznawczej Mój Świat w Obiektywie  pt. "Znane, nieznane - czyli jakie miejsce polecisz turyście w swoim regionie? ", którego organizatorami było SKKT PTTK "Tramp" przy  Szkole Podstawowej nr 32 w Częstochowie oraz Regionalny Oddział PTTK w Częstochowie przy wsparciu finansowym Wydziału Kultury Promocji i Sportu Urzędu Miasta Częstochowy. Celem konkursu było propagowanie turystyki aktywnej i popularyzowanie walorów krajoznawczych zarówno przyrodniczych jak i kulturowych. Podczas uroczystego podsumowania konkursu prezes Regionalnego Oddziału PTTK w Częstochowie wręczył laureatom konkursu dyplomy oraz nagrody książkowe.
Uczennica naszego gimnazjum Magdalena GANCAREK w konkursie dla gimnazjalistów zajęła I miejsce oraz wyróżnienie.
Gratulujemy Magdalenie sukcesów i życzymy jej kolejnych ciekawych ujęć w obiektywie aparatu fotograficznego. Opiekunem szkolnym był Ryszard Kubicki.

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w kolejnych konkursach fotograficznych "Zwykłe może być niezwykłe" - do 17 lutego br. oraz "Nie taka zima zła" - do 24 lutego br., których regulaminy i karty zgłoszenia zostały już wcześniej przedstawione w aktualnościach na stronie internetowej naszego gimnazjum.

Back to top