All for Joomla All for Webmasters
W dniu 10 lutego br. w Zespole Szkół w Konopiskach odbyło się podsumowanie II Powiatowego konkursu fotograficznego "Nauki przyrodnicze w obiektywie", w którym przewodnim tematem dla grupy gimnazjalistów były "Zjawiska fizyczne i przemiany chemiczne w obiektywie gimnazjalisty".
Na konkurs wpłynęło ponad 80 prac, wśród których jury przyznało także nagrody dla uczniów naszej szkoły:
- I miejsce dla Adama DZIUKA za zdjęcie pt. "Świecenie lampy gazowej w polu elektrycznym kuli plazmowej" - opiekun Ryszard Kubicki,
- III miejsce dla Natalii SKUZY za zdjęcie pt. "Topnienie" - opiekun Agnieszka Stempniak.
Podczas uroczystości wszyscy laureaci konkursu ze szkół podstawowych i gimnazjalnych powiatu częstochowskiego obejrzeli doświadczenia chemiczne oraz  wysłuchali kilku utworów wokalnych zaprezentowanych przez uzdolnionych gimnazjalistów ZSz w Konopiskach. Zarówno przed jak i po uroczystości zebrani uczniowie i ich opiekunowie podziwiali i omawiali zdjęcia zaprezentowane podczas wystawy oraz nawiązywali nowe kontakty.
Gratulujemy Adamowi i Natalii sukcesów w dziedzinie fotografii i zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w kolejnych konkursach fotograficznych, których regulaminy i karty zgłoszenia można znaleźć w aktualnościach naszej szkoły.

Back to top