All for Joomla All for Webmasters

Dnia 16.02.2017r. reprezentacja naszego gimnazjum w składzie: Anastazja Czerny z klasy II e, Adam Haberko z klasy III a i Maja Trzepizur z klasy IIIe wzięła udział w II edycji konkursu organizowanego przez Zespół Szkół Przemysłu Mody i Reklamy im. W.S. Reymonta w Częstochowie oraz firmę ,,Presmebel” pt.: "Gra(sz) o tron". Konkurs podzielony był na dwa etapy. W pierwszym etapie trzyosobowa drużyna losowała 6 pytań, które dotyczyły szkoły im. Władysława Reymonta, firmy "Presmebel", zawodu tapicer oraz serialu "Gra o tron". Uczniowie naszej szkoły, w sprawdzeniu wiedzy w tym zakresie, zdobyli wysokie 6 punktów co pozwoliło im na przejście do drugiego etapu. Drugi etap sprawdzał umiejętności praktyczne uczniów. Z przygotowanych przez organizatorów materiałów należało wykonać tron, który odpowiadał nazwie jednego z siedmiu królestw z serialu "Gra o tron". Na wykonanie zadania uczniowie mieli jedynie 40 minut. Nagrodą główną konkursu był elegancki fotel. Co prawda nasza drużyna nie wygrała, ale spisała się bardzo dobrze i otrzymała nagrodę pocieszenia w postaci siedziska – pufy firmy „Presmebel”.

Opiekunami uczniów były p. Katarzyna Pulcer i p. B. Górniak.

Back to top